Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fu Baoshi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Fu Baoshi: a konzultációk adatai
A(z) Fu Baoshi művei közül a legkeresettebb a Gottwaldov, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 10%-át teszi ki. A rangsorban utána Ode to Yuhuatai és BOATING UNDER THE WILLOWS áll. A művész profilját 700 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 500 alkalommal åpették meg, összesen 2 200 megtekintés. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 100. Az olvasók 33% esetben választják a Erős színegyüntetés (Színharmónia) kategóriát, amely a katalógus 22% részét teszi ki.
Fu Baoshi: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Fu Baoshi műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Gottwaldov, 1957
200 látogatás · 9,5%
-
2
Ode to Yuhuatai, 1958
200 látogatás · 9,5%
-
3
BOATING UNDER THE WILLOWS
100 látogatás · 4,8%
-
4
LADY SEWING
100 látogatás · 4,8%
-
5
Lofty Terrace of Mount Huang
100 látogatás · 4,8%
-
6
Night Rain in the Mountains of Sichuan, 1948
100 látogatás · 4,8%
-
7
To Li Shuyi: Poetic Thoughts of Mao Zedong, 1958
100 látogatás · 4,8%
-
8
Set of Fan Paintings Leaf 5: Boating in a Spring River, 1963
100 látogatás · 4,8%
-
9
After Mao Zedong’s “Saying Goodbye to the God of Disease (I)”, 1958
100 látogatás · 4,8%
-
10
MOUNT LU
100 látogatás · 4,8%
Mikor olvassák a Fu Baoshi rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Fu Baoshi műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Fu Baoshi alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 26,0% | 23,8% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 28,6% |
| Fényes | 44,0% | 47,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 88,0% | 95,2% |
| Finom színtónusú | 8,0% | 4,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 89,1% | 81,0% |
| Földszínek | 8,7% | 9,5% |
| Pasztell színek | 2,2% | 9,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 80,0% | 90,5% |
| Egyensúlyos | 18,0% | 9,5% |
| Élénk | 2,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,0% | 14,3% |
| Lágy | 14,0% | 19,1% |
| Egyensúlyozott | 18,0% | 19,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 28,6% |
| Kijelentés | 16,0% | 19,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 19,1% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 22,0% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 58,0% | 47,6% |
Melyek Fu Baoshi legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washing a Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Poet Qu Yuan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Laughers at Tiger… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beauty under a Banana Palm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing the Ruan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Spirit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Dadu River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Far Snows of Minshan On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Yanbian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Song of Sixteen Characters:… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Fu Baoshi?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Fu Baoshi számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 200 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 300 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 300 |
Fu Baoshi olvasótábora
Melyik Fu Baoshi műve a leggyakrabban megtekintett?
- Gottwaldov az első helyen 200 megtekintéssel és 10% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Fu Baoshi olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 200 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész profilján, 1 500 a művekkel.
Mely Fu Baoshi művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Erős színegyüntetés (Színharmónia) leírású művek 33% látogatást generálnak a katalógus 22% részére.