Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gene Davis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Gene Davis: statisztikai összefoglaló
A 5th Anniversary, Kennedy Center a(z) Gene Davis legnézettebb műve: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 7% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Hot Beat és Bullet Proof, from the portfolio Series I. Összes megtekintés: 7 300 (800 művészprofil, 6 500 alkotás). 50% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (6 100 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (86%), telefonok (11%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Sötét tónusú (Színpaletta), a látogatások 32%-e a 15% katalógushoz.
A(z) Gene Davis legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Gene Davis legnézttkész műve.
-
1
5th Anniversary, Kennedy Center
500 látogatás · 6,6%
-
2
Hot Beat, 1964
400 látogatás · 5,3%
-
3
Bullet Proof, from the portfolio Series I, 1969
300 látogatás · 3,9%
-
4
Gothic Jab, 1968
300 látogatás · 3,9%
-
5
(Series I, portfolio) John Barley Corn, 1969
200 látogatás · 2,6%
-
6
U.S. Olympics Editions 1976, 1976
200 látogatás · 2,6%
-
7
Toy Box, 1976
200 látogatás · 2,6%
-
8
Untitled (Pink Stripes Gray Box), 1976
200 látogatás · 2,6%
-
9
Signal, 1973
200 látogatás · 2,6%
-
10
Narcissus, 1973
200 látogatás · 2,6%
Hány havi olvasószáma van a Gene Davis felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 500 | 5 600 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sze 2026 | 200 | 100 |
Havi hányan olvassák a Gene Davis műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Gene Davis művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 5,3% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 13,2% |
| Érezhető fényesség | 28,0% | 39,5% |
| Fényerék egyensúlya | 24,0% | 7,9% |
| Fényes | 40,0% | 34,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 38,2% |
| Finom színtónusú | 14,0% | 17,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 11,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 32,0% | 25,0% |
| Éles színűség | 2,0% | 7,9% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 28,3% | 30,2% |
| Sötét tónusú | 15,2% | 31,8% |
| Monokróm | 15,2% | 15,9% |
| Földszínek | 17,4% | 12,7% |
| Pasztell színek | 19,6% | 9,5% |
| Fémfényű színek | 2,2% | 0,0% |
| Meleg tónusú | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 36,0% | 39,5% |
| Élénk | 38,0% | 35,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 40,0% | 31,6% |
| Lágy | 16,0% | 19,7% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 9,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,0% | 11,8% |
| Kijelentés | 28,0% | 27,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 30,0% | 42,1% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 11,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 11,8% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 22,4% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 11,8% |
Hogyan alakulnak Gene Davis legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Passion Flower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shabazz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peeping Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Grey Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| King Kong, from the portfol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Micro-Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solar Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gene Davis telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 300 | 86,3% |
| telefonok | 800 | 11,0% |
| tabletek | 200 | 2,7% |
Hogyan alakul el Gene Davis olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 300 | 60,0% |
| Spanyol | 100 | 20,0% |
| Francia | 100 | 20,0% |
Mennyi a Gene Davis napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 200 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
Gene Davis: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Gene Davis-nak?
- 5th Anniversary, Kennedy Center: 500 megtekintés, a megtekintések 7%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Gene Davis olvasótábora?
- 7 300 látogatás tizenkét hónapban (800 művészoldal, 6 500 alkotás).
Gene Davis műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (86%), telefonok (11%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 86% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Gene Davis műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 32%-át teszi ki a 15% katalógusból.