Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georg Pauli oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Georg Pauli: statisztikai összefoglaló
A Mens sana in corpore sano a(z) Georg Pauli legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 21% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Evening Reading és Naked Men at Sea. Összes megtekintés: 2 100 (900 művészprofil, 1 200 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 600 látogatás). Megfigyelt preferencia: Zavará színkombináció (Színharmónia), a látogatások 43%-e a 14% katalógushoz.
A(z) Georg Pauli legjobb 9 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Georg Pauli legnézttkész műve.
-
1
Mens sana in corpore sano, 1912
300 látogatás · 21,4%
-
2
Evening Reading, 1884
300 látogatás · 21,4%
-
3
Naked Men at Sea
200 látogatás · 14,3%
-
4
Göran in the green grass, 1897
100 látogatás · 7,1%
-
5
Garden with a woman
100 látogatás · 7,1%
-
6
French Landscape
100 látogatás · 7,1%
-
7
Girl in a Gondola
100 látogatás · 7,1%
-
8
Model on the cliff
100 látogatás · 7,1%
-
9
French Confirmation
100 látogatás · 7,1%
Hány havi olvasószáma van a Georg Pauli felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 300 |
Havi hányan olvassák a Georg Pauli műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Georg Pauli művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 17,2% | 28,6% |
| Lágy árnyékok | 17,2% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 58,6% | 64,3% |
| Fényerék egyensúlya | 6,9% | 7,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,6% | 7,1% |
| Finom színtónusú | 41,4% | 64,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 27,6% | 21,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,5% | 7,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 72,2% | 72,7% |
| Semleges tónusok | 22,2% | 27,3% |
| Monokróm | 5,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 34,5% | 28,6% |
| Egyensúlyos | 58,6% | 57,1% |
| Élénk | 6,9% | 14,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 24,1% | 21,4% |
| Lágy | 24,1% | 21,4% |
| Egyensúlyozott | 3,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,1% | 42,9% |
| Kijelentés | 24,1% | 14,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,8% | 42,9% |
| Lágyan kevert paletta | 10,3% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 48,3% | 35,7% |
| Egységes színpaletta | 17,2% | 7,1% |
Hogyan alakulnak Georg Pauli legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mens sana in corpore sano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Lace-Maker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Bedside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in a Landau. Motif fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Youths Bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of Bohus Fortress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Garden in Grez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Proposed Decoration for the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Hanna in a Blue Dress (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Georg Pauli olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Mennyi a Georg Pauli napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Georg Pauli: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Georg Pauli-nak?
- Mens sana in corpore sano: 300 megtekintés, a megtekintések 21%-e. A lista 9. helyezésig szól.
Mennyi a Georg Pauli olvasótábora?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban (900 művészoldal, 1 200 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Georg Pauli műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 43%-át teszi ki a 14% katalógusból.