Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Inness oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
George Inness: statisztikai összefoglaló
A The Valley of the Shadow of Death a(z) George Inness legnézettebb műve: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 7% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Evening Glow és Castel Gandolfo. Összes megtekintés: 11 400 (2 000 művészprofil, 9 400 alkotás). 67% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (9 300 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (85%) és telefonok (15%). Megfigyelt preferencia: Szellemi (Érzelmi hangulat), a látogatások 24%-e a 0% katalógushoz.
A(z) George Inness legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés George Inness legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a George Inness felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
300
Júl 2026
1 100
8 200
Aug 2026
200
400
Sze 2026
500
500
Havi hányan olvassák a George Inness műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely George Inness művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
80,0%
64,7%
Dramatikus
20,0%
29,4%
Nyugodt
0,0%
5,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
80,0%
67,7%
Szellemi
0,0%
23,5%
Drámai
0,0%
5,9%
Nyugodt
0,0%
2,9%
Melankolikus
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
31,5%
Lágy árnyékok
26,0%
34,3%
Érezhető fényesség
42,0%
26,9%
Fényerék egyensúlya
10,0%
7,4%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
6,0%
9,3%
Finom színtónusú
20,0%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
46,0%
37,0%
Egyértelmű színprészenység
26,0%
28,7%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
52,5%
57,6%
Sötét tónusú
30,0%
33,7%
Semleges tónusok
17,5%
8,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
12,0%
20,4%
Egyensúlyos
62,0%
58,3%
Élénk
26,0%
21,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
5,6%
Lágy
12,0%
12,0%
Egyensúlyozott
8,0%
24,1%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
13,9%
Kijelentés
60,0%
44,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
13,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
4,6%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
3,7%
Erős színegyüntetés
48,0%
45,4%
Egységes színpaletta
36,0%
33,3%
Hogyan alakulnak George Inness legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Early Morning, Tarpon Sprin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Berkshires
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Summer Days, Cattle Drinkin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine Grove of the Barberini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tavaszi Virágok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peace and Plenty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Short Cut, Watchung Stati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hudson River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Days
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
George Inness telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 700
85,1%
telefonok
1 700
14,9%
Hogyan alakul el George Inness olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
66,7%
Spanyol
100
16,7%
Francia
100
16,7%
Mennyi a George Inness napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
100
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
300
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
George Inness: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve George Inness-nak?
The Valley of the Shadow of Death: 800 megtekintés, a megtekintések 7%-e. A lista 10. helyezésig szól.