Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Segal oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
George Segal: a konzultációk adatai
A(z) George Segal művei közül a legkeresettebb a Street crossing, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 17%-át teszi ki. A rangsorban utána The holocaust és Couple on Two Benches áll. A művész profilját 700 alkalommal, a művek oldalait pedig 800 alkalommal åpették meg, összesen 1 500 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 50%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 100. Az olvasók 58% esetben választják a Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 37% részét teszi ki.
George Segal: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy George Segal műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Street crossing
200 látogatás · 16,7%
-
2
The holocaust
200 látogatás · 16,7%
-
3
Couple on Two Benches
100 látogatás · 8,3%
-
4
Three People on Four Benches
100 látogatás · 8,3%
-
5
The dancers (2)
100 látogatás · 8,3%
-
6
Three People on 4 Benches
100 látogatás · 8,3%
-
7
Chance meeting
100 látogatás · 8,3%
-
8
Kissing her cheek
100 látogatás · 8,3%
-
9
Untitled (236)
100 látogatás · 8,3%
-
10
Woman in armchair
100 látogatás · 8,3%
Mikor olvassák a George Segal rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mikor keresik a(z) George Segal műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók George Segal alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 13,3% | 8,3% |
| Lágy árnyékok | 26,7% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 36,7% | 58,3% |
| Fényerék egyensúlya | 13,3% | 8,3% |
| Fényes | 10,0% | 8,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 76,7% | 66,7% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 3,3% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,7% | 60,0% |
| Semleges tónusok | 46,7% | 40,0% |
| Pasztell színek | 6,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 76,7% | 66,7% |
| Egyensúlyos | 23,3% | 33,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,7% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 8,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 25,0% |
| Kijelentés | 66,7% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 23,3% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 16,7% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 23,3% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 16,7% | 25,0% |
Melyek George Segal legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The diner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The tightrope walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three People on Four Benches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The dancers (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gay liberation monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple on Two Benches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Women against black window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Depression. bread line | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman on White Wicker Chair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik George Segal?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Hány napi konzultáció George Segal számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
George Segal olvasótábora
Melyik George Segal műve a leggyakrabban megtekintett?
- Street crossing az első helyen 200 megtekintéssel és 17% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a George Segal olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész profilján, 800 a művekkel.
Mely George Segal művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 58% látogatást generálnak a katalógus 37% részére.