George StubbsOlvasótábori és tanácsadói statisztikák
1724
–
1806
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Stubbs oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
George Stubbs: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban George Stubbs legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában A Bay Hunter With Two Spaniels volt: 3 100 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 20%-át teszi ki. Ezt követi A Grosvenor vadászat és Személyzet a lovasszobornál. A George Stubbs oldalát összesen 16 900 alkalommal olvosták el: 2 900 alkalommal az művész profilján és 14 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 50%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 11 800 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (84%), telefonok (14%) és tabletek (2%) eszközökön történik. A látogatók Földszínek (Színpaletta) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 74%-át, miközben a művek 44%-át teszi ki.
A(z) George Stubbs 10 legkeresettebb műve
George Stubbs művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
Hány alkalommal nézik meg George Stubbs felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
1 400
10 400
Aug 2026
400
1 400
Sze 2026
900
1 800
Mennyire gyakran tekintik meg George Stubbs műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú George Stubbs műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
16,7%
32,4%
Romantikus
27,8%
24,8%
Dramatikus
16,7%
17,1%
Nyugodt
11,1%
7,6%
Elegáns
11,1%
7,6%
Klasszikus
11,1%
4,8%
Nosztalgikus
0,0%
4,8%
Karakteres
5,6%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,7%
36,2%
Nosztalgikus
11,1%
14,3%
Erőteljes presence
11,1%
11,4%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
8,6%
Nyugodt
11,1%
9,5%
Melankolikus
16,7%
7,6%
Drámai
0,0%
4,8%
Romantikus
0,0%
3,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
18,9%
Lágy árnyékok
18,0%
25,5%
Érezhető fényesség
34,0%
46,4%
Fényerék egyensúlya
14,0%
4,6%
Fényes
6,0%
4,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
41,2%
Finom színtónusú
28,0%
21,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
35,3%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
2,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
44,4%
73,8%
Semleges tónusok
30,6%
13,9%
Sötét tónusú
13,9%
6,6%
Monokróm
5,6%
3,3%
Pasztell színek
5,6%
2,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
42,5%
Egyensúlyos
38,0%
55,6%
Élénk
14,0%
2,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
15,7%
Lágy
10,0%
3,3%
Egyensúlyozott
6,0%
8,5%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
9,8%
Kijelentés
50,0%
62,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
12,4%
Lágyan kevert paletta
8,0%
5,2%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
3,3%
Erős színegyüntetés
48,0%
60,1%
Egységes színpaletta
24,0%
18,9%
Mely George Stubbs műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Személyzet a lovasszobornál
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Bay Hunter With Two Spani…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
900
1 000
A Grosvenor vadászat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Horse Frightened by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
A Lion Attacking a Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tiger
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Horse Devoured by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lion Devouring a Horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lord Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Molly Long-legs with her Jo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Milyen eszközökkel tekintenek elre a George Stubbs alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
14 200
84,0%
telefonok
2 300
13,6%
tabletek
400
2,4%
Mely nyelveken keresik George Stubbs?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Magyar
500
25,0%
Holland
400
20,0%
Japán
300
15,0%
Bolgár
100
5,0%
Spanyol
100
5,0%
Francia
100
5,0%
Grúz
100
5,0%
Koreai
100
5,0%
Portugál
100
5,0%
Román
100
5,0%
Hány George Stubbs konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
400
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések George Stubbs olvasótájáról
Mely George Stubbs művei a legnépszerűbbek?
A Bay Hunter With Two Spaniels, 3 100 megtekintéssel (20% George Stubbs összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik George Stubbs a(z) WikiOO.org felületén?
16 900 alkalom a tizenkét hónapban: 2 900 az artist profilján és 14 000 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik George Stubbs?
George Stubbs profilját számítógépek (84%), telefonok (14%) és tabletek (2%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 84%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább George Stubbs alkotásai közül a olvasók?
Földszínek (Színpaletta): a látogatások 74%-át, a katalógus 44%-ával szemben.