Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Turner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
George Turner: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban George Turner legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Windley Brook, Derbyshire volt: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 15%-át teszi ki. Ezt követi A Rest From Grazing Art Print és Landscapes On Tan Paper - (038). A George Turner oldalát összesen 2 600 alkalommal olvosták el: 400 alkalommal az művész profilján és 2 200 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 75%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 2 100 megtekintéssel. A látogatók Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 31%-át, miközben a művek 14%-át teszi ki.
A(z) George Turner 10 legkeresettebb műve
George Turner művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Windley Brook, Derbyshire
400 látogatás · 15,4%
-
2
A Rest From Grazing Art Print
300 látogatás · 11,5%
-
3
Landscapes On Tan Paper - (038)
300 látogatás · 11,5%
-
4
In A Derbyshire Lane Art Print
300 látogatás · 11,5%
-
5
Littleover Hollow, Derbyshire
200 látogatás · 7,7%
-
6
The old cottage littleover lane
100 látogatás · 3,8%
-
7
Mx Paintings - (001)
100 látogatás · 3,8%
-
8
Mx Paintings - (002)
100 látogatás · 3,8%
-
9
Country Lane With Cottage
100 látogatás · 3,8%
-
10
Faggot Gatherers
100 látogatás · 3,8%
Hány alkalommal nézik meg George Turner felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 900 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg George Turner műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú George Turner műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 3,9% |
| Lágy árnyékok | 18,0% | 23,1% |
| Érezhető fényesség | 56,0% | 57,7% |
| Fényerék egyensúlya | 22,0% | 15,4% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 12,0% | 3,9% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 38,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 52,0% | 42,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 15,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 51,2% | 58,3% |
| Semleges tónusok | 39,0% | 29,2% |
| Sötét tónusú | 9,8% | 12,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 12,0% | 3,9% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 76,9% |
| Élénk | 16,0% | 19,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 8,0% | 7,7% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 23,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 30,8% |
| Kijelentés | 66,0% | 38,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 11,5% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 7,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,0% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 38,5% |
| Egységes színpaletta | 38,0% | 34,6% |
Mely George Turner műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The old cottage littleover… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (008) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (012) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (007) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (010) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rest From Grazing Art Pri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Mx Paintings - (009) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (023) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (001) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woodland Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik George Turner?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány George Turner konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések George Turner olvasótájáról
Mely George Turner művei a legnépszerűbbek?
- Windley Brook, Derbyshire, 400 megtekintéssel (15% George Turner összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik George Turner a(z) WikiOO.org felületén?
- 2 600 alkalom a tizenkét hónapban: 400 az artist profilján és 2 200 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább George Turner alkotásai közül a olvasók?
- Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 31%-át, a katalógus 14%-ával szemben.