Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hans Von Marées oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Hans Von Marées: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Hans Von Marées legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Alte Nationalgalerie, Berlin. volt: 500 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 21%-át teszi ki. Ezt követi Youth Picking Oranges és Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées. A Hans Von Marées oldalát összesen 2 700 alkalommal olvosták el: 700 alkalommal az művész profilján és 2 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 400%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 2 000 megtekintéssel. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 54%-át, miközben a művek 24%-át teszi ki.
A(z) Hans Von Marées 10 legkeresettebb műve
Hans Von Marées művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Alte Nationalgalerie, Berlin.
500 látogatás · 20,8%
-
2
Youth Picking Oranges
400 látogatás · 16,7%
-
3
Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées
300 látogatás · 12,5%
-
4
Abendliche Waldszene ), 1870
200 látogatás · 8,3%
-
5
Rekonstruktion In Der Alten Nationalgalerie Berlin.
200 látogatás · 8,3%
-
6
Drei Männer in der Landschaft ), 1874
100 látogatás · 4,2%
-
7
Die Lebensalter (Orangenbild)
100 látogatás · 4,2%
-
8
Kassettenbild Ii
100 látogatás · 4,2%
-
9
Drei Jünglinge In Einem Orangenhain
100 látogatás · 4,2%
-
10
Entwurf Zum Bild Das Goldene Zeitalter I
100 látogatás · 4,2%
Hány alkalommal nézik meg Hans Von Marées felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 500 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Hans Von Marées műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Hans Von Marées műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 60,0% | 70,8% |
| Lágy árnyékok | 24,0% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 8,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 4,2% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 60,0% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 24,0% | 54,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 20,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 72,2% | 92,3% |
| Semleges tónusok | 13,9% | 7,7% |
| Sötét tónusú | 8,3% | 0,0% |
| Monokróm | 5,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 74,0% | 58,3% |
| Egyensúlyos | 22,0% | 37,5% |
| Élénk | 4,0% | 4,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 36,0% | 33,3% |
| Lágy | 30,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 33,3% |
| Kijelentés | 10,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 29,2% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 37,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 8,3% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 20,8% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 4,2% |
Mely Hans Von Marées műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Courtyard with the Grotto i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coachman and Nymph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Ganymede | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Riders II: Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Riders II: Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with Yellow H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adolf von Marées, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Riders II: Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Hans Von Marées?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 50,0% |
| Spanyol | 200 | 33,3% |
| Ukrán | 100 | 16,7% |
Hány Hans Von Marées konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 400 |
| hét 28 Sze | 400 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Hans Von Marées olvasótájáról
Mely Hans Von Marées művei a legnépszerűbbek?
- Alte Nationalgalerie, Berlin., 500 megtekintéssel (21% Hans Von Marées összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Hans Von Marées a(z) WikiOO.org felületén?
- 2 700 alkalom a tizenkét hónapban: 700 az artist profilján és 2 000 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Hans Von Marées alkotásai közül a olvasók?
- Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 54%-át, a katalógus 24%-ával szemben.