Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Harold Wyllie oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Harold Wyllie: a konzultációk adatai
A(z) Harold Wyllie művei közül a legkeresettebb a Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, amely 12 hónap alatt 100 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 17%-át teszi ki. A rangsorban utána Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781 és Army Reconnaissance áll. A művész profilját 700 alkalommal, a művek oldalait pedig 500 alkalommal åpették meg, összesen 1 200 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 900. Az olvasók 50% esetben választják a Zavará színkombináció (Színharmónia) kategóriát, amely a katalógus 17% részét teszi ki.
Harold Wyllie: a(z) 6 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Harold Wyllie műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, 1920
100 látogatás · 16,7%
-
2
Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781
100 látogatás · 16,7%
-
3
Army Reconnaissance, 1919
100 látogatás · 16,7%
-
4
The Battle of Sole Bay, 28 May 1672
100 látogatás · 16,7%
-
5
'Close of Day'
100 látogatás · 16,7%
-
6
Tilbury, Essex
100 látogatás · 16,7%
Mikor olvassák a Harold Wyllie rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
Mikor keresik a(z) Harold Wyllie műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Harold Wyllie alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 11,1% | 16,7% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 44,4% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 38,9% | 50,0% |
| Fényes | 5,6% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,8% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 38,9% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 78,6% | 60,0% |
| Földszínek | 14,3% | 20,0% |
| Monokróm | 7,1% | 20,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,7% | 16,7% |
| Egyensúlyos | 72,2% | 66,7% |
| Élénk | 11,1% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 27,8% | 50,0% |
| Lágy | 38,9% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 16,7% |
| Kijelentés | 11,1% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,7% | 50,0% |
| Lágyan kevert paletta | 22,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 11,1% | 0,0% |
Melyek Harold Wyllie legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Close of Day' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Bombing of Bissheghem A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Sole Bay, 28… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Air Fight, France (1917–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Bombers Getting Off f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Air and Naval Battle off Sp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of St Vincent, 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Armada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Whitley' Coming to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artillery Observation BE2c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Harold Wyllie?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi konzultáció Harold Wyllie számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Harold Wyllie olvasótábora
Melyik Harold Wyllie műve a leggyakrabban megtekintett?
- Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 az első helyen 100 megtekintéssel és 17% megtekintési aránnyal. 6 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Harold Wyllie olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész profilján, 500 a művekkel.
Mely Harold Wyllie művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 17% részére.