Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henri Emilien Rousseau oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henri Emilien Rousseau: a konzultációk adatai
A(z) Henri Emilien Rousseau művei közül a legkeresettebb a A Karneval Ésáma, amely 12 hónap alatt 700 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 32%-át teszi ki. A rangsorban utána Háború vagy Szorongás lovagolása és Two North Africans on Horseback a pair of paintings áll. A művész profilját 900 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 200 alkalommal åpették meg, összesen 3 100 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 400. A látogatók számítógépek (100%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 73% esetben választják a Értékmentesen fakó (Színelnyomás) kategóriát, amely a katalógus 30% részét teszi ki.
Henri Emilien Rousseau: a(z) 9 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Henri Emilien Rousseau műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
A Karneval Ésáma, 1885
700 látogatás · 31,8%
-
2
Háború vagy Szorongás lovagolása, 1894
400 látogatás · 18,2%
-
3
Two North Africans on Horseback a pair of paintings
300 látogatás · 13,6%
-
4
The Equatorial Jungle, 1909
200 látogatás · 9,1%
-
5
The Dream, Moma, NY, 1910
200 látogatás · 9,1%
-
6
Cavalier et sloughi
100 látogatás · 4,5%
-
7
Landscape with monkeys, ca Barnes foundati, 1910
100 látogatás · 4,5%
-
8
Woman Walking in an Exotic Forest (Femme se prom
100 látogatás · 4,5%
-
9
Notre Dame - View of the Ile Saint-Louis (Study)
100 látogatás · 4,5%
Mikor olvassák a Henri Emilien Rousseau rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 200 | 200 |
Mikor keresik a(z) Henri Emilien Rousseau műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Henri Emilien Rousseau alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 15,0% | 40,9% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 18,2% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 40,9% |
| Fényerék egyensúlya | 15,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 72,7% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 4,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 4,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 35,0% | 18,2% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 64,3% | 66,7% |
| Sötét tónusú | 28,6% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 7,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 35,0% | 68,2% |
| Egyensúlyos | 30,0% | 13,6% |
| Élénk | 35,0% | 18,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 20,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 30,0% | 50,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 9,1% |
| Kijelentés | 40,0% | 31,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 15,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 25,0% | 50,0% |
| Erős színegyüntetés | 45,0% | 31,8% |
| Egységes színpaletta | 5,0% | 0,0% |
Melyek Henri Emilien Rousseau legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Karneval Ésáma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Háború vagy Szorongás lovag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Dream, Moma, NY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Scout Attacked by a Tiger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with monkeys, ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cavalier et sloughi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman Walking in an Exotic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fantasia de mariage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Surprise, NG London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Equatorial Jungle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Henri Emilien Rousseau konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 100 | 100,0% |
Mely nyelveken keresik Henri Emilien Rousseau?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Henri Emilien Rousseau számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Henri Emilien Rousseau olvasótábora
Melyik Henri Emilien Rousseau műve a leggyakrabban megtekintett?
- A Karneval Ésáma az első helyen 700 megtekintéssel és 32% megtekintési aránnyal. 9 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Henri Emilien Rousseau olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 3 100 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész profilján, 2 200 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Henri Emilien Rousseau olvasói?
- számítógépek (100%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 100%-át teszi ki.
Mely Henri Emilien Rousseau művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Értékmentesen fakó (Színelnyomás) leírású művek 73% látogatást generálnak a katalógus 30% részére.