Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henri Meyer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henri Meyer: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Henri Meyer legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában The Confession - Otto Von Bismarck With Death volt: 3 000 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 49%-át teszi ki. Ezt követi The Corsican Bandit és Events In Bulgaria. A Henri Meyer oldalát összesen 4 900 alkalommal olvosták el: 700 alkalommal az művész profilján és 4 200 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 64%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 2 900 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (65%), telefonok (33%) és tabletek (2%) eszközökön történik. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 79%-át, miközben a művek 38%-át teszi ki.
A(z) Henri Meyer 10 legkeresettebb műve
Henri Meyer művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
The Confession - Otto Von Bismarck With Death
3 000 látogatás · 49,2%
-
2
The Corsican Bandit
500 látogatás · 8,2%
-
3
Events In Bulgaria
300 látogatás · 4,9%
-
4
Georges Clemenceau juggling bags of English money
200 látogatás · 3,3%
-
5
Riots In Paris Objecting To The Performance Of Lohengrin
200 látogatás · 3,3%
-
6
The Start Of The Road Race From Paris To Belfort
200 látogatás · 3,3%
-
7
Grand Duchesses Olga And Tatiana
200 látogatás · 3,3%
-
8
Colonel Henry And Lieutenant-colonel Picquart
100 látogatás · 1,6%
-
9
The Rescue of a Soldier
100 látogatás · 1,6%
-
10
Caricature Of The Triple Alliance Of Germany
100 látogatás · 1,6%
Hány alkalommal nézik meg Henri Meyer felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 2 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 800 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Mennyire gyakran tekintik meg Henri Meyer műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Henri Meyer műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 1,6% |
| Lágy árnyékok | 18,0% | 3,3% |
| Érezhető fényesség | 38,0% | 78,7% |
| Fényerék egyensúlya | 42,0% | 16,4% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,0% | 32,8% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 59,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 8,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 29,3% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 68,3% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 2,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 9,8% |
| Egyensúlyos | 66,0% | 90,2% |
| Élénk | 6,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 1,6% |
| Lágy | 12,0% | 6,6% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 22,9% |
| Kijelentés | 40,0% | 68,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 3,3% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 1,6% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 75,4% |
| Egységes színpaletta | 42,0% | 19,7% |
Mely Henri Meyer műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Confession - Otto Von B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 | 600 | 300 |
| The Start Of The Road Race… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Conscripts Of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Mizon On His Mis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tsar Nicolas Ii In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of Toure Samory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gouffe Mystery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wine Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Duchesses Olga And Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| New Year's Day In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Henri Meyer alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 65,3% |
| telefonok | 1 600 | 32,7% |
| tabletek | 100 | 2,0% |
Mely nyelveken keresik Henri Meyer?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Henri Meyer konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Henri Meyer olvasótájáról
Mely Henri Meyer művei a legnépszerűbbek?
- The Confession - Otto Von Bismarck With Death, 3 000 megtekintéssel (49% Henri Meyer összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Henri Meyer a(z) WikiOO.org felületén?
- 4 900 alkalom a tizenkét hónapban: 700 az artist profilján és 4 200 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Henri Meyer?
- Henri Meyer profilját számítógépek (65%), telefonok (33%) és tabletek (2%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 65%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Henri Meyer alkotásai közül a olvasók?
- Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 79%-át, a katalógus 38%-ával szemben.