Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henry Clarence Whaite oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henry Clarence Whaite: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Henry Clarence Whaite legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában A Szegény volt: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 29%-át teszi ki. Ezt követi Spring, Farringford, Isle of Wight és Conway Valley. A Henry Clarence Whaite oldalát összesen 1 900 alkalommal olvosták el: 500 alkalommal az művész profilján és 1 400 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 800 megtekintéssel. A látogatók Lágyan kevert paletta (Színharmónia) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 43%-át, miközben a művek 12%-át teszi ki.
A(z) Henry Clarence Whaite 9 legkeresettebb műve
Henry Clarence Whaite művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
A Szegény, 1907
400 látogatás · 28,6%
-
2
Spring, Farringford, Isle of Wight, 1948
200 látogatás · 14,3%
-
3
Conway Valley
200 látogatás · 14,3%
-
4
A Mountain Farm, Llanrhychwyn, near Trefriw, 1867
100 látogatás · 7,1%
-
5
The Owl, 1865
100 látogatás · 7,1%
-
6
Coast Scene, 1851
100 látogatás · 7,1%
-
7
The Heart of Cambria, 1886
100 látogatás · 7,1%
-
8
Just Arrived by the Sloop (in the Conway Valley, North Wales), 1889
100 látogatás · 7,1%
-
9
Gipsy Camp, Sunrise
100 látogatás · 7,1%
Hány alkalommal nézik meg Henry Clarence Whaite felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Henry Clarence Whaite műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Henry Clarence Whaite műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,0% | 7,1% |
| Lágy árnyékok | 44,0% | 21,4% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 12,0% | 21,4% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,0% | 35,7% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 44,0% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 55,0% | 69,2% |
| Semleges tónusok | 35,0% | 30,8% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 42,9% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 50,0% |
| Élénk | 8,0% | 7,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 7,1% |
| Lágy | 24,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 32,0% | 21,4% |
| Kijelentés | 16,0% | 28,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 7,1% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 42,9% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 7,1% |
Mely Henry Clarence Whaite műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Szegény | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring, Farringford, Isle o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Heart of Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains in Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Farm, Llanrhychw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Mist, Sun Rise (La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Convent Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fairy Glen, Bettws y Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Funeral (To the Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Henry Clarence Whaite?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Henry Clarence Whaite konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 20 Sze | 0 |
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Henry Clarence Whaite olvasótájáról
Mely Henry Clarence Whaite művei a legnépszerűbbek?
- A Szegény, 400 megtekintéssel (29% Henry Clarence Whaite összes megtekintésének). A fenti rangsorban 9 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Henry Clarence Whaite a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 900 alkalom a tizenkét hónapban: 500 az artist profilján és 1 400 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Henry Clarence Whaite alkotásai közül a olvasók?
- Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 43%-át, a katalógus 12%-ával szemben.