Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lungkwitz Ottó oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Lungkwitz Ottó: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Lungkwitz Ottó legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Falls of the Colorado, Austin volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi Halle an der Saale és Herons on the Pedernales River. A Lungkwitz Ottó oldalát összesen 1 200 alkalommal olvosták el: 400 alkalommal az művész profilján és 800 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 100 megtekintéssel. A látogatók Zavará színkombináció (Színharmónia) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 38%-át, miközben a művek 9%-át teszi ki.
A(z) Lungkwitz Ottó 6 legkeresettebb műve
Lungkwitz Ottó művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Falls of the Colorado, Austin, 1875
200 látogatás · 25,0%
-
2
Halle an der Saale
200 látogatás · 25,0%
-
3
Herons on the Pedernales River, 1885
100 látogatás · 12,5%
-
4
Mission San Juan de Capistrano, 1856
100 látogatás · 12,5%
-
5
Hubbard Farm of Dana on Chapline Hill, 1851
100 látogatás · 12,5%
-
6
Lewis Grist Mill, 1856
100 látogatás · 12,5%
Hány alkalommal nézik meg Lungkwitz Ottó felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Lungkwitz Ottó műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Lungkwitz Ottó műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 21,7% | 12,5% |
| Lágy árnyékok | 26,1% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 47,8% | 62,5% |
| Fényerék egyensúlya | 4,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 21,7% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 34,8% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 43,5% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 65,0% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 25,0% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 33,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,4% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 65,2% | 50,0% |
| Élénk | 4,3% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 4,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,7% | 0,0% |
| Kijelentés | 87,0% | 100,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,7% | 37,5% |
| Lágyan kevert paletta | 26,1% | 12,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,4% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 47,8% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Lungkwitz Ottó műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guadalupe River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cave on the Pedernales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kuhflucht bei Partenkirch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herons on the Pedernales Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paggi's Mill on Barton Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Shoal Creek, Austin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Texas Military Institute, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset in Saxony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enchanted Rock near Frederi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Lungkwitz Ottó?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Lungkwitz Ottó konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Lungkwitz Ottó olvasótájáról
Mely Lungkwitz Ottó művei a legnépszerűbbek?
- Falls of the Colorado, Austin, 200 megtekintéssel (25% Lungkwitz Ottó összes megtekintésének). A fenti rangsorban 6 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Lungkwitz Ottó a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 200 alkalom a tizenkét hónapban: 400 az artist profilján és 800 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Lungkwitz Ottó alkotásai közül a olvasók?
- Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 38%-át, a katalógus 9%-ával szemben.