Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Louis Hersent oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Louis Hersent: statisztikai összefoglaló
A General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair a(z) Louis Hersent legnézettebb műve: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The Battle Of Landschut, 21st April és General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Összes megtekintés: 700 (200 művészprofil, 500 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (500 látogatás). Megfigyelt preferencia: Érezhető fényesség (Fényerő), a látogatások 67%-e a 16% katalógushoz.
A(z) Louis Hersent legjobb 6 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Louis Hersent legnézttkész műve.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 látogatás · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 látogatás · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 látogatás · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 látogatás · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 látogatás · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 látogatás · 16,7%
Hány havi olvasószáma van a Louis Hersent felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Louis Hersent műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Louis Hersent művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 37,8% | 16,7% |
| Lágy árnyékok | 40,5% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 16,2% | 66,7% |
| Fényerék egyensúlya | 2,7% | 0,0% |
| Fényes | 2,7% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 21,6% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 35,1% | 66,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 40,5% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 87,9% | 80,0% |
| Semleges tónusok | 9,1% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 3,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,5% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 59,5% | 100,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,1% | 16,7% |
| Lágy | 16,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 10,8% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,9% | 16,7% |
| Kijelentés | 46,0% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,4% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 13,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,9% | 50,0% |
| Erős színegyüntetés | 37,8% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 24,3% | 16,7% |
Hogyan alakulnak Louis Hersent legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Louis Hersent olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Louis Hersent napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Louis Hersent: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Louis Hersent-nak?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair: 100 megtekintés, a megtekintések 17%-e. A lista 6. helyezésig szól.
Mennyi a Louis Hersent olvasótábora?
- 700 látogatás tizenkét hónapban (200 művészoldal, 500 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Louis Hersent műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 67%-át teszi ki a 16% katalógusból.