Hugues Merle Aki a feljegyzéseket és a műveket böngészeti

1822 – 1881

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hugues Merle oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Hugues Merle: a konzultációk adatai

A(z) Hugues Merle művei közül a legkeresettebb a The Lunatic Of Étretat, amely 12 hónap alatt 3 600 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 34%-át teszi ki. A rangsorban utána The Lunatic of Etretat és Ruth In The Fields áll. A művész profilját 2 400 alkalommal, a művek oldalait pedig 8 300 alkalommal åpették meg, összesen 10 700 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 84%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 5 300. A látogatók telefonok (50%), számítógépek (43%) és tabletek (7%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 90% esetben választják a Erős színegyüntetés (Színharmónia) kategóriát, amely a katalógus 44% részét teszi ki.

Hugues Merle: a(z) 10 legnézettebb mű

Minden bejegyzés egy Hugues Merle műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.

  1. The Lunatic Of Étretat 1 The Lunatic Of Étretat 3 600 látogatás · 34,3%
  2. The Lunatic of Etretat 2 The Lunatic of Etretat 3 500 látogatás · 33,3%
  3. Ruth In The Fields 3 Ruth In The Fields 700 látogatás · 6,7%
  4. Mary Magdalene In The Cave 4 Mary Magdalene In The Cave 600 látogatás · 5,7%
  5. Children Playing in a Park 5 Children Playing in a Park, 1860 400 látogatás · 3,8%
  6. The Poor Mother 6 The Poor Mother 300 látogatás · 2,9%
  7. Young girl with spaniel 7 Young girl with spaniel 200 látogatás · 1,9%
  8. Carmella, Poor Fool 8 Carmella, Poor Fool 200 látogatás · 1,9%
  9. The Neapolitan Girl 9 The Neapolitan Girl 100 látogatás · 1,0%
  10. A Portrait Of A Woman 10 A Portrait Of A Woman 100 látogatás · 1,0%

Mikor olvassák a Hugues Merle rekordját?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

A táblázatban szereplő adatok
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20261 3004 000
Aug 202601 900
Sze 20261 1002 400

Mikor keresik a(z) Hugues Merle műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Hugues Merle legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

A táblázatban szereplő adatok
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
The Lunatic of Etretat0000000001 3005001 000
Thoughts of the Future000000000000
Saint Elizabeth of Hungary000000000000
The Lunatic Of Étretat0000000001 1001 0001 000
Children Playing in a Park00000000020000
The Neapolitan Girl00000000010000
Reading000000000000
Queen Esther000000000000
Mother and Child000000000000
Mother and Child000000000000

Hogyan alakul Hugues Merle konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

A táblázatban szereplő adatok
EszközLátogatásokMegosztás
telefonok5 40050,5%
számítógépek4 60043,0%
tabletek7006,5%

Mely nyelveken keresik Hugues Merle?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

A táblázatban szereplő adatok
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol50045,5%
Spanyol30027,3%
Francia1009,1%
Portugál1009,1%
Orosz1009,1%

Hány napi konzultáció Hugues Merle számára, a következő három hét протягом?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

A táblázatban szereplő adatok
NapLátogatások
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze600
sze 30 Sze400
csüt 1 Okt100
pén 2 Okt100
szo 3 Okt0
vas 4 Okt100
hét 5 Okt200
kedd 6 Okt100
sze 7 Okt200
csüt 8 Okt300
pén 9 Okt200
szo 10 Okt100
vas 11 Okt200
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt300
sze 14 Okt200
csüt 15 Okt600
pén 16 Okt (előrejelzés)100
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)100
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)500
sze 21 Okt (előrejelzés)400
csüt 22 Okt (előrejelzés)500
pén 23 Okt (előrejelzés)200
szo 24 Okt (előrejelzés)100
vas 25 Okt (előrejelzés)200
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)500
sze 28 Okt (előrejelzés)400
csüt 29 Okt (előrejelzés)500
pén 30 Okt (előrejelzés)200
szo 31 Okt (előrejelzés)100
vas 1 Nov (előrejelzés)200
hét 2 Nov (előrejelzés)100
kedd 3 Nov (előrejelzés)600
sze 4 Nov (előrejelzés)500
csüt 5 Nov (előrejelzés)600

Hugues Merle olvasótábora

Melyik Hugues Merle műve a leggyakrabban megtekintett?

The Lunatic Of Étretat az első helyen 3 600 megtekintéssel és 34% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.

Mennyi a Hugues Merle olvasótábora a WikiOO.org platformon?

10 700 látogatás tizenkét hónapban: 2 400 a művész profilján, 8 300 a művekkel.

Milyen eszközöket használnak Hugues Merle olvasói?

telefonok (50%), számítógépek (43%) és tabletek (7%) eszközöket használnak; a telefonok a megtekintések 50%-át teszi ki.

Mely Hugues Merle művei felelnek meg az olvasók választásának?

A Erős színegyüntetés (Színharmónia) leírású művek 90% látogatást generálnak a katalógus 44% részére.