Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ignacio Pinazo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ignacio Pinazo: a konzultációk adatai
A(z) Ignacio Pinazo művei közül a legkeresettebb a Szerelem alegóriája, amely 12 hónap alatt 400 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 8%-át teszi ki. A rangsorban utána The lineman és Amorcillo ébreszkedő áll. A művész profilját 1 900 alkalommal, a művek oldalait pedig 4 600 alkalommal åpették meg, összesen 6 500 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 25%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 5 500. A látogatók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 36% esetben választják a Semleges tónusok (Színpaletta) kategóriát, amely a katalógus 15% részét teszi ki.
Ignacio Pinazo: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Ignacio Pinazo műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Szerelem alegóriája, 1900
400 látogatás · 7,5%
-
2
The lineman
400 látogatás · 7,5%
-
3
Amorcillo ébreszkedő, 1900
200 látogatás · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 látogatás · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 látogatás · 3,8%
-
6
Carnations
200 látogatás · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 látogatás · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 látogatás · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 látogatás · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 látogatás · 1,9%
Mikor olvassák a Ignacio Pinazo rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 400 | 4 100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sze 2026 | 200 | 300 |
Mikor keresik a(z) Ignacio Pinazo műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Ignacio Pinazo alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 32,0% | 24,5% |
| Lágy árnyékok | 24,0% | 26,4% |
| Érezhető fényesség | 36,0% | 20,8% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 24,5% |
| Fényes | 0,0% | 3,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 6,0% | 24,5% |
| Finom színtónusú | 34,0% | 9,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 44,0% | 47,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 18,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 65,8% | 42,5% |
| Semleges tónusok | 14,6% | 36,2% |
| Sötét tónusú | 19,5% | 21,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 18,9% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 43,4% |
| Élénk | 20,0% | 37,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 13,2% |
| Lágy | 16,0% | 17,0% |
| Egyensúlyozott | 24,0% | 17,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,0% | 30,2% |
| Kijelentés | 26,0% | 22,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 3,8% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 22,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 26,4% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 37,7% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 9,4% |
Melyek Ignacio Pinazo legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Amorcillo ébreszkedő | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The daughters of Cid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Head of a boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clavariesas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figura femenina sentada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Carmelo Lacal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Ignacio Pinazo konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 100 | 93,8% |
| telefonok | 400 | 6,2% |
Mely nyelveken keresik Ignacio Pinazo?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 100 | 100,0% |
Hány napi konzultáció Ignacio Pinazo számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ignacio Pinazo olvasótábora
Melyik Ignacio Pinazo műve a leggyakrabban megtekintett?
- Szerelem alegóriája az első helyen 400 megtekintéssel és 8% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Ignacio Pinazo olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 6 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 900 a művész profilján, 4 600 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Ignacio Pinazo olvasói?
- számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 94%-át teszi ki.
Mely Ignacio Pinazo művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Semleges tónusok (Színpaletta) leírású művek 36% látogatást generálnak a katalógus 15% részére.