Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Isaac Robert Cruikshank oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Isaac Robert Cruikshank: statisztikai összefoglaló
A The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After a(z) Isaac Robert Cruikshank legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor. és Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates. Összes megtekintés: 1 000 (200 művészprofil, 800 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (900 látogatás). Megfigyelt preferencia: Lágy árnyékok (Fényerő), a látogatások 38%-e a 9% katalógushoz.
A(z) Isaac Robert Cruikshank legjobb 7 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Isaac Robert Cruikshank legnézttkész műve.
-
1
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After
200 látogatás · 25,0%
-
2
A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor.
100 látogatás · 12,5%
-
3
Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates
100 látogatás · 12,5%
-
4
A Man-Mid-Wife, or a newly discovered animal not Known in Buffon's time
100 látogatás · 12,5%
-
5
A group of physicians wrongly diagnosing the case of a pregn
100 látogatás · 12,5%
-
6
The Portsmouth Royal Mail Near Fareham, Hampshire
100 látogatás · 12,5%
-
7
Sketch
100 látogatás · 12,5%
Hány havi olvasószáma van a Isaac Robert Cruikshank felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Isaac Robert Cruikshank műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Isaac Robert Cruikshank művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,2% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 9,4% | 37,5% |
| Érezhető fényesség | 18,8% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 46,9% | 50,0% |
| Fényes | 18,8% | 12,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,9% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 12,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,1% | 37,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 75,9% | 57,1% |
| Földszínek | 17,2% | 28,6% |
| Pasztell színek | 6,9% | 14,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 37,5% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 59,4% | 50,0% |
| Élénk | 3,1% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,2% | 0,0% |
| Lágy | 15,6% | 37,5% |
| Egyensúlyozott | 6,2% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,1% | 12,5% |
| Kijelentés | 43,8% | 37,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,8% | 37,5% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 25,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 28,1% | 12,5% |
| Egységes színpaletta | 37,5% | 25,0% |
Hogyan alakulnak Isaac Robert Cruikshank legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two doctors quarreling whil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| William Patrick Of Roughwood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Portsmouth Royal Mail N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom ^ Jerry visiting the St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A sailor with a bandaged ey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Robert Price kneeling on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping In Sacks, Drawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A foolish man kissing a rib… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Orders of St. Pet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A doctor reprimanding an ob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Isaac Robert Cruikshank olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Isaac Robert Cruikshank napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 300 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 400 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Isaac Robert Cruikshank: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Isaac Robert Cruikshank-nak?
- The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After: 200 megtekintés, a megtekintések 25%-e. A lista 7. helyezésig szól.
Mennyi a Isaac Robert Cruikshank olvasótábora?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban (200 művészoldal, 800 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Isaac Robert Cruikshank műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 38%-át teszi ki a 9% katalógusból.