Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jack Vettriáno oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jack Vettriáno: statisztikai összefoglaló
A Study for The Singing Butler a(z) Jack Vettriáno legnézettebb műve: 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami 10% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Mad Dogs (detail) és Night Geometry. Összes megtekintés: 9 500 (6 900 művészprofil, 2 600 alkotás). 27% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 600 látogatás). Nyelvek: Francia (20%), Német (15%) és Olasz (12%). Eszközök megoszlása: telefonok (48%), számítógépek (43%) és tabletek (8%). Megfigyelt preferencia: Pasztell színek (Színpaletta), a látogatások 19%-e a 0% katalógushoz.
A(z) Jack Vettriáno legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Jack Vettriáno legnézttkész műve.
-
1
Study for The Singing Butler
900 látogatás · 10,5%
-
2
Mad Dogs (detail)
800 látogatás · 9,3%
-
3
Night Geometry
500 látogatás · 5,8%
-
4
Untitled (939)
400 látogatás · 4,7%
-
5
Untitled (113)
300 látogatás · 3,5%
-
6
Untitled (421)
300 látogatás · 3,5%
-
7
Words of Wisdom
300 látogatás · 3,5%
-
8
Someone to Watch Over Me (Study)
200 látogatás · 2,3%
-
9
Untitled (903)
200 látogatás · 2,3%
-
10
Untitled (445)
200 látogatás · 2,3%
Hány havi olvasószáma van a Jack Vettriáno felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 2 200 | 1 400 |
| Aug 2026 | 1 600 | 1 000 |
| Sze 2026 | 3 100 | 200 |
Havi hányan olvassák a Jack Vettriáno műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Jack Vettriáno művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 36,0% | 29,1% |
| Lágy árnyékok | 32,0% | 25,6% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 17,4% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 27,9% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 12,0% | 7,0% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 34,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 26,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,0% | 31,4% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 51,4% | 29,8% |
| Semleges tónusok | 22,9% | 32,8% |
| Sötét tónusú | 22,9% | 17,9% |
| Pasztell színek | 0,0% | 19,4% |
| Fémfényű színek | 2,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 18,6% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 47,7% |
| Élénk | 24,0% | 33,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 1,2% |
| Lágy | 14,0% | 10,5% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 16,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 15,1% |
| Kijelentés | 58,0% | 57,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 30,0% | 25,6% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 16,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 8,1% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 46,5% |
| Egységes színpaletta | 8,0% | 3,5% |
Hogyan alakulnak Jack Vettriáno legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for The Singing Butler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 |
| The Sparrow and the Hawk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beautiful Losers II (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Words of Wisdom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Red Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between Darkness and Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (865) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Where You Belong | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Private Dancer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wicked Games (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jack Vettriáno telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 4 600 | 48,4% |
| számítógépek | 4 100 | 43,2% |
| tabletek | 800 | 8,4% |
Hogyan alakul el Jack Vettriáno olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 800 | 20,0% |
| Német | 600 | 15,0% |
| Olasz | 500 | 12,5% |
| Lengyel | 500 | 12,5% |
| Angol | 400 | 10,0% |
| Orosz | 300 | 7,5% |
| Cseh | 200 | 5,0% |
| Szlovák | 200 | 5,0% |
| Svéd | 200 | 5,0% |
| Görög | 100 | 2,5% |
Mennyi a Jack Vettriáno napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 200 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 300 |
| pén 25 Sze | 200 |
| szo 26 Sze | 500 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 400 |
| pén 2 Okt | 400 |
| szo 3 Okt | 400 |
| vas 4 Okt | 700 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 400 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 500 |
| vas 11 Okt | 900 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 700 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 800 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 700 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 800 |
Jack Vettriáno: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Jack Vettriáno-nak?
- Study for The Singing Butler: 900 megtekintés, a megtekintések 10%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Jack Vettriáno olvasótábora?
- 9 500 látogatás tizenkét hónapban (6 900 művészoldal, 2 600 alkotás).
Jack Vettriáno műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk telefonok (48%), számítógépek (43%) és tabletek (8%) eszközre oszlanak; a listát telefonok vezeti 48% arányal.
Mely nyelveken érhető el Jack Vettriáno megtekintése?
- Francia (20%), Német (15%) és Olasz (12%); a legnépszerűbb nyelv: Francia (20% arányban).
Kedvelik-e a látogatók Jack Vettriáno műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Pasztell színek (Színpaletta): a látogatások 19%-át teszi ki a 0% katalógusból.