Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Kainen Jakó oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Kainen Jakó: statisztikai összefoglaló
A Woman with Dark Hair a(z) Kainen Jakó legnézettebb műve: 1 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Color Guard és (Russian Suite) Pushkin. Összes megtekintés: 5 300 (700 művészprofil, 4 600 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (4 800 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (79%), telefonok (19%) és tabletek (2%). Megfigyelt preferencia: Kijelentés (Kontraszt), a látogatások 75%-e a 46% katalógushoz.
A(z) Kainen Jakó legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Kainen Jakó legnézttkész műve.
-
1
Woman with Dark Hair, 1959
1 200 látogatás · 25,0%
-
2
Color Guard, 1973
300 látogatás · 6,2%
-
3
(Russian Suite) Pushkin, 1973
300 látogatás · 6,2%
-
4
Midnight, 1965
200 látogatás · 4,2%
-
5
Forest Bird, 1950
200 látogatás · 4,2%
-
6
Back, 1966
200 látogatás · 4,2%
-
7
Cosmo Queen, 1972
200 látogatás · 4,2%
-
8
Cafeteria, 1936
100 látogatás · 2,1%
-
9
Luminary, 1976
100 látogatás · 2,1%
-
10
Pastorale, 1935
100 látogatás · 2,1%
Hány havi olvasószáma van a Kainen Jakó felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 4 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 200 |
Havi hányan olvassák a Kainen Jakó műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Kainen Jakó művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 8,3% |
| Érezhető fényesség | 24,0% | 47,9% |
| Fényerék egyensúlya | 34,0% | 25,0% |
| Fényes | 36,0% | 18,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 41,7% |
| Finom színtónusú | 18,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 37,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,0% | 4,2% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 63,6% | 73,5% |
| Földszínek | 11,4% | 17,6% |
| Sötét tónusú | 4,5% | 8,8% |
| Monokróm | 9,1% | 0,0% |
| Pasztell színek | 6,8% | 0,0% |
| Naplemente | 2,3% | 0,0% |
| Meleg tónusú | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 34,0% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 38,0% | 52,1% |
| Élénk | 28,0% | 14,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 24,0% | 6,2% |
| Lágy | 18,0% | 8,3% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 4,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 6,2% |
| Kijelentés | 46,0% | 75,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,0% | 27,1% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 27,1% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 39,6% |
| Egységes színpaletta | 38,0% | 6,2% |
Hogyan alakulnak Kainen Jakó legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Dog Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Enforcer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Way XIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rose Cocoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Midnight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Flightmaster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy Telephoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| M Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Men Crawling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kainen Jakó telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 200 | 79,2% |
| telefonok | 1 000 | 18,9% |
| tabletek | 100 | 1,9% |
Hogyan alakul el Kainen Jakó olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Mennyi a Kainen Jakó napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kainen Jakó: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Kainen Jakó-nak?
- Woman with Dark Hair: 1 200 megtekintés, a megtekintések 25%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Kainen Jakó olvasótábora?
- 5 300 látogatás tizenkét hónapban (700 művészoldal, 4 600 alkotás).
Kainen Jakó műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (79%), telefonok (19%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 79% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Kainen Jakó műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 75%-át teszi ki a 46% katalógusból.