Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Duffield Harding oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Duffield Harding: statisztikai összefoglaló
A The Old Water Mill a(z) James Duffield Harding legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 20% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Water Mill és Beilstein On The Moselle, Germany. Összes megtekintés: 1 400 (200 művészprofil, 1 200 alkotás). 300% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (800 látogatás). Megfigyelt preferencia: Finom színtónusú (Színelnyomás), a látogatások 53%-e a 32% katalógushoz.
A(z) James Duffield Harding legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés James Duffield Harding legnézttkész műve.
-
1
The Old Water Mill
300 látogatás · 20,0%
-
2
Water Mill
200 látogatás · 13,3%
-
3
Beilstein On The Moselle, Germany
200 látogatás · 13,3%
-
4
Lancing the Whale
100 látogatás · 6,7%
-
5
Maharaja Gulab Singh Of Kashmir
100 látogatás · 6,7%
-
6
Raja Lal Singh, Of First Anglo-sikh War
100 látogatás · 6,7%
-
7
The Majority Rural Subjects And Tree Studies
100 látogatás · 6,7%
-
8
In Barnham Marshes
100 látogatás · 6,7%
-
9
Ivrea, Val d'Aosta
100 látogatás · 6,7%
-
10
The Bay Of Baia, Naples
100 látogatás · 6,7%
Hány havi olvasószáma van a James Duffield Harding felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 200 | 200 |
Havi hányan olvassák a James Duffield Harding műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely James Duffield Harding művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 12,0% | 20,0% |
| Érezhető fényesség | 26,0% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 20,0% |
| Fényes | 18,0% | 26,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,0% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 53,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 13,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 65,2% | 53,8% |
| Földszínek | 30,4% | 46,2% |
| Sötét tónusú | 2,2% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 20,0% |
| Egyensúlyos | 70,0% | 80,0% |
| Élénk | 6,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 13,3% |
| Lágy | 24,0% | 13,3% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 13,3% |
| Kijelentés | 30,0% | 26,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 6,7% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 6,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 46,7% |
| Egységes színpaletta | 56,0% | 40,0% |
Hogyan alakulnak James Duffield Harding legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Shady Nook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Welch Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle Grazing by a Path in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont blanc from between st.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grand Canal, Venice on | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ivrea, Val d'Aosta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil's Bridge, St Goth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Corsair's Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el James Duffield Harding olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Svéd | 200 | 100,0% |
Mennyi a James Duffield Harding napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
James Duffield Harding: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve James Duffield Harding-nak?
- The Old Water Mill: 300 megtekintés, a megtekintések 20%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a James Duffield Harding olvasótábora?
- 1 400 látogatás tizenkét hónapban (200 művészoldal, 1 200 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók James Duffield Harding műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 53%-át teszi ki a 32% katalógusból.