Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Durden oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Durden: statisztikai összefoglaló
A Summer in Cumberland a(z) James Durden legnézettebb műve: 2 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 87% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Betty and Chow és The German Submarine Attack – Coke Ovens on Fire at Harrington. Összes megtekintés: 3 800 (1 900 művészprofil, 1 900 alkotás). 650% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 800 látogatás). Eszközök megoszlása: telefonok (53%), számítógépek (39%) és tabletek (8%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás), a látogatások 87%-e a 12% katalógushoz.
A(z) James Durden legjobb 4 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés James Durden legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a James Durden felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 1 000 | 500 |
Havi hányan olvassák a James Durden műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely James Durden művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 25,0% | 3,3% |
| Lágy árnyékok | 25,0% | 3,3% |
| Érezhető fényesség | 25,0% | 86,7% |
| Fényerék egyensúlya | 25,0% | 6,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 75,0% | 6,7% |
| Finom színtónusú | 12,5% | 6,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,5% | 86,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 62,5% | 6,7% |
| Egyensúlyos | 37,5% | 93,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 50,0% | 13,3% |
| Egyensúlyozott | 25,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,0% | 86,7% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,5% | 3,3% |
| Lágyan kevert paletta | 25,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,5% | 6,7% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 90,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak James Durden legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Summer in Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 200 | 0 | 500 |
| The German Submarine Attack… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fantasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| June Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Betty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Bunch, Flowers in Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Betty and Chow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Country Auction | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
James Durden telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 2 000 | 52,6% |
| számítógépek | 1 500 | 39,5% |
| tabletek | 300 | 7,9% |
Hogyan alakul el James Durden olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 400 | 80,0% |
| Német | 100 | 20,0% |
Mennyi a James Durden napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 700 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 200 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 300 |
| sze 4 Nov | 200 |
| csüt 5 Nov | 100 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 300 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 200 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 200 |
James Durden: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve James Durden-nak?
- Summer in Cumberland: 2 600 megtekintés, a megtekintések 87%-e. A lista 4. helyezésig szól.
Mennyi a James Durden olvasótábora?
- 3 800 látogatás tizenkét hónapban (1 900 művészoldal, 1 900 alkotás).
James Durden műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk telefonok (53%), számítógépek (39%) és tabletek (8%) eszközre oszlanak; a listát telefonok vezeti 53% arányal.
Kedvelik-e a látogatók James Durden műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 87%-át teszi ki a 12% katalógusból.