Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Ensor oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
James Ensor: statisztikai összefoglaló
A Öntömező csontvázak a(z) James Ensor legnézettebb műve: 3 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 5% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Death and the Masks és Öniségképet vise felülkéntülő maszkkal. Összes megtekintés: 86 100 (21 400 művészprofil, 64 700 alkotás). 53% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (40 500 látogatás). Nyelvek: Angol (37%), Francia (11%) és Holland (10%). Országekk: Amerikai Egyesült Államok (15%), Belgium (10%) és Franciaország (8%). Eszközök megoszlása: számítógépek (74%), telefonok (22%) és tabletek (4%). Megfigyelt preferencia: Lágy árnyékok (Fényerő), a látogatások 22%-e a 10% katalógushoz.
A(z) James Ensor legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés James Ensor legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a James Ensor felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 800
Júl 2026
5 800
34 700
Aug 2026
4 800
7 400
Sze 2026
4 000
8 400
Okt 2026
6 600
12 400
Havi hányan olvassák a James Ensor műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely James Ensor művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
79,6%
86,0%
Misztikus
4,1%
4,5%
Nyugodt
4,1%
3,2%
Elegáns
2,0%
2,1%
Nosztalgikus
2,0%
1,9%
Békés, nyugodt
6,1%
1,7%
Éteri
2,0%
0,2%
Romantikus
0,0%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
36,7%
46,7%
Rejtélyes
22,4%
18,2%
Drámai
10,2%
10,8%
Feszült hangulatú
6,1%
10,3%
Belső elmélyülést sugárzó
6,1%
7,3%
Sötét és komoly
10,2%
4,0%
Örömteli
4,1%
0,7%
Nyugodt
0,0%
0,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
10,9%
Lágy árnyékok
10,0%
21,9%
Érezhető fényesség
30,0%
29,6%
Fényerék egyensúlya
34,0%
35,5%
Fényes
0,0%
2,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
14,9%
Finom színtónusú
32,0%
29,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
42,7%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
13,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
51,3%
48,0%
Földszínek
29,7%
39,2%
Sötét tónusú
8,1%
11,5%
Monokróm
5,4%
1,3%
Természet
2,7%
0,0%
Pasztell színek
2,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
15,5%
Egyensúlyos
66,0%
66,7%
Élénk
18,0%
17,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
8,8%
Lágy
26,0%
26,1%
Egyensúlyozott
12,0%
17,3%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
21,1%
Kijelentés
18,0%
26,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
17,9%
Lágyan kevert paletta
16,0%
25,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
15,0%
Erős színegyüntetés
36,0%
30,3%
Egységes színpaletta
26,0%
11,8%
Hogyan alakulnak James Ensor legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Kriszt bejárata Brüsszelbe
0
0
0
0
0
0
0
200
600
200
600
800
Öniségképet vise felülkéntü…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
500
900
A fürdőhely Ostendnél
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Öntömező csontvázak
0
0
0
0
0
0
0
0
900
500
300
1 100
A Kétségbeesett Hölgy
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
200
The Bad Doctors
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
800
0
The Intrigue
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
400
700
The Frightful Musicians
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
400
The Wise Judges
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
0
Ecce Homo (Christ and the C…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
100
James Ensor telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
63 300
73,5%
telefonok
19 200
22,3%
tabletek
3 600
4,2%
Hogyan alakul el James Ensor olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 300
37,1%
Francia
700
11,3%
Holland
600
9,7%
Orosz
400
6,5%
Chinese
400
6,5%
Német
300
4,8%
Spanyol
300
4,8%
Olasz
300
4,8%
Portugál
300
4,8%
Ukrán
200
3,2%
Mennyi a James Ensor napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
700
pén 16 Okt
400
szo 17 Okt
800
vas 18 Okt
400
hét 19 Okt
1 300
kedd 20 Okt
1 300
sze 21 Okt
400
csüt 22 Okt
1 400
pén 23 Okt
1 200
szo 24 Okt
1 800
vas 25 Okt
2 000
hét 26 Okt
1 300
kedd 27 Okt
1 000
sze 28 Okt
500
csüt 29 Okt
900
pén 30 Okt
1 000
szo 31 Okt
500
vas 1 Nov
600
hét 2 Nov
800
kedd 3 Nov
800
sze 4 Nov
1 000
csüt 5 Nov (előrejelzés)
900
pén 6 Nov (előrejelzés)
700
szo 7 Nov (előrejelzés)
900
vas 8 Nov (előrejelzés)
900
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 10 Nov (előrejelzés)
900
sze 11 Nov (előrejelzés)
500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
900
pén 13 Nov (előrejelzés)
800
szo 14 Nov (előrejelzés)
900
vas 15 Nov (előrejelzés)
900
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 17 Nov (előrejelzés)
900
sze 18 Nov (előrejelzés)
600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
900
pén 20 Nov (előrejelzés)
800
szo 21 Nov (előrejelzés)
900
vas 22 Nov (előrejelzés)
900
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 24 Nov (előrejelzés)
900
sze 25 Nov (előrejelzés)
600
James Ensor: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve James Ensor-nak?
Öntömező csontvázak: 3 800 megtekintés, a megtekintések 5%-e. A lista 10. helyezésig szól.