Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Peel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Peel: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban James Peel legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Roke Farm, Witley, Surrey volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 17%-át teszi ki. Ezt követi Borrowdale, Cumbria és Church Field at Edmonton. A James Peel oldalát összesen 1 600 alkalommal olvosták el: 500 alkalommal az művész profilján és 1 100 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 500 megtekintéssel. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 50%-át, miközben a művek 39%-át teszi ki.
A(z) James Peel 10 legkeresettebb műve
James Peel művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Roke Farm, Witley, Surrey
200 látogatás · 16,7%
-
2
Borrowdale, Cumbria
200 látogatás · 16,7%
-
3
Church Field at Edmonton, 1869
100 látogatás · 8,3%
-
4
Landscape with a River, 1877
100 látogatás · 8,3%
-
5
Totteridge, near Hampstead, 1900
100 látogatás · 8,3%
-
6
Near Rosthwaite
100 látogatás · 8,3%
-
7
The Head of Loch Lomond
100 látogatás · 8,3%
-
8
The Reaper
100 látogatás · 8,3%
-
9
Cotherstone, Yorkshire
100 látogatás · 8,3%
-
10
Landscape with Cows
100 látogatás · 8,3%
Hány alkalommal nézik meg James Peel felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg James Peel műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú James Peel műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,4% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 21,9% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 56,1% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 19,5% | 25,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 19,5% | 8,3% |
| Finom színtónusú | 39,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,6% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,9% | 8,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 43,3% | 50,0% |
| Földszínek | 43,3% | 40,0% |
| Sötét tónusú | 13,3% | 10,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 21,9% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 65,8% | 58,3% |
| Élénk | 12,2% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,4% | 0,0% |
| Lágy | 7,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 7,3% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,6% | 16,7% |
| Kijelentés | 68,3% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,6% | 8,3% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,9% | 8,3% |
| Erős színegyüntetés | 34,2% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 46,3% | 50,0% |
Mely James Peel műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moel Siabod, North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Easby Abbey, North Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mill near Sheppard, Devon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James McAllister Hall ( ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyfyng Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pont y Pant and the Lledr V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Rosthwaite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cows and Cow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik James Peel?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány James Peel konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések James Peel olvasótájáról
Mely James Peel művei a legnépszerűbbek?
- Roke Farm, Witley, Surrey, 200 megtekintéssel (17% James Peel összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik James Peel a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 600 alkalom a tizenkét hónapban: 500 az artist profilján és 1 100 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább James Peel alkotásai közül a olvasók?
- Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 50%-át, a katalógus 39%-ával szemben.