Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Stark oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Stark: statisztikai összefoglaló
A Landscape With A Cottage a(z) James Stark legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Sheep Washing és Travellers On A Wooded Track. Összes megtekintés: 3 100 (500 művészprofil, 2 600 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (2 800 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (97%) és telefonok (3%). Megfigyelt preferencia: Egységes színpaletta (Színharmónia), a látogatások 58%-e a 44% katalógushoz.
A(z) James Stark legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés James Stark legnézttkész műve.
-
1
Landscape With A Cottage
200 látogatás · 6,5%
-
2
Sheep Washing
200 látogatás · 6,5%
-
3
Travellers On A Wooded Track
200 látogatás · 6,5%
-
4
Milking The Cows
200 látogatás · 6,5%
-
5
A View Through Trees With A Horseman And Other Figures, Cattle And Sheep
100 látogatás · 3,2%
-
6
Travellers Resting On A Wooded Track
100 látogatás · 3,2%
-
7
Distant View Of Windsor
100 látogatás · 3,2%
-
8
Lane Scene, With Horseman Talking To A Woman
100 látogatás · 3,2%
-
9
The Edge Of A Wood
100 látogatás · 3,2%
-
10
Wooded Lane With Cottages And A Figure In Red
100 látogatás · 3,2%
Hány havi olvasószáma van a James Stark felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Havi hányan olvassák a James Stark műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely James Stark művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 9,7% |
| Lágy árnyékok | 38,0% | 29,0% |
| Érezhető fényesség | 36,0% | 45,2% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 16,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 9,7% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 32,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 40,0% | 48,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 9,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 57,1% | 52,2% |
| Semleges tónusok | 42,9% | 34,8% |
| Sötét tónusú | 0,0% | 13,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 12,9% |
| Egyensúlyos | 74,0% | 77,4% |
| Élénk | 6,0% | 9,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 3,2% |
| Lágy | 2,0% | 3,2% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 16,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 16,1% |
| Kijelentés | 66,0% | 61,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 6,5% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 3,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 3,2% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 29,0% |
| Egységes színpaletta | 44,0% | 58,1% |
Hogyan alakulnak James Stark legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Road Scene At Intwood, Norf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footbridge Over A Stream, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Lane With Cottages A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distant View Of Windsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With A Path Betwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep Washing, Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lloyd's Pulpit, Festiniog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With A Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape With Figures At A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
James Stark telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 000 | 96,8% |
| telefonok | 100 | 3,2% |
Hogyan alakul el James Stark olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a James Stark napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
James Stark: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve James Stark-nak?
- Landscape With A Cottage: 200 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a James Stark olvasótábora?
- 3 100 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 2 600 alkotás).
James Stark műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 97% arányal.
Kedvelik-e a látogatók James Stark műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 58%-át teszi ki a 44% katalógusból.