Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Frans Van Dael oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jan Frans Van Dael: a konzultációk adatai
A(z) Jan Frans Van Dael művei közül a legkeresettebb a Basket of Fruit, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 17%-át teszi ki. A rangsorban utána Flower Piece és VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES áll. A művész profilját 400 alkalommal, a művek oldalait pedig 900 alkalommal åpették meg, összesen 1 300 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 67%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 900. Az olvasók 100% esetben választják a Sötét (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 81% részét teszi ki.
Jan Frans Van Dael: a(z) 9 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Jan Frans Van Dael műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Basket of Fruit, 1801
200 látogatás · 16,7%
-
2
Flower Piece
200 látogatás · 16,7%
-
3
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 látogatás · 16,7%
-
4
Flower Still-Life, 1811
100 látogatás · 8,3%
-
5
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 látogatás · 8,3%
-
6
Roses et papillons
100 látogatás · 8,3%
-
7
Flower Piece Or Offering To Flora
100 látogatás · 8,3%
-
8
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 látogatás · 8,3%
-
9
Vase Of Flowers
100 látogatás · 8,3%
Mikor olvassák a Jan Frans Van Dael rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mikor keresik a(z) Jan Frans Van Dael műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Jan Frans Van Dael alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 80,8% | 100,0% |
| Lágy árnyékok | 15,4% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 3,9% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 19,2% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 38,5% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 42,3% | 41,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 53,8% | 66,7% |
| Egyensúlyos | 46,2% | 33,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,7% | 16,7% |
| Lágy | 34,6% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 26,9% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,1% | 16,7% |
| Kijelentés | 7,7% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,9% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 15,4% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,4% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 61,5% | 58,3% |
| Egységes színpaletta | 3,9% | 0,0% |
Melyek Jan Frans Van Dael legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| VASE DE FLEURS, RAISINS ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Painter's Residence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Still Life of Flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Flowers on a Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Still Life Of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruits Placed on a Marble T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece Or Offering To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Jan Frans Van Dael?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi konzultáció Jan Frans Van Dael számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
Jan Frans Van Dael olvasótábora
Melyik Jan Frans Van Dael műve a leggyakrabban megtekintett?
- Basket of Fruit az első helyen 200 megtekintéssel és 17% megtekintési aránnyal. 9 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Jan Frans Van Dael olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész profilján, 900 a művekkel.
Mely Jan Frans Van Dael művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Sötét (Fényerő) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 81% részére.