Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Sluyters oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jan Sluyters: statisztikai összefoglaló
A Sawmill Het Luipaard a(z) Jan Sluyters legnézettebb műve: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 26% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Elisha and the Son of the Shunammite Woman és Landscape by Moonlight II. Összes megtekintés: 2 000 (500 művészprofil, 1 500 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Földszínek (Színpaletta), a látogatások 81%-e a 52% katalógushoz.
A(z) Jan Sluyters legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Jan Sluyters legnézttkész műve.
-
1
Sawmill Het Luipaard
500 látogatás · 26,3%
-
2
Elisha and the Son of the Shunammite Woman, 1904
300 látogatás · 15,8%
-
3
Landscape by Moonlight II, 1911
100 látogatás · 5,3%
-
4
Houses in the snow print
100 látogatás · 5,3%
-
5
Townview, Amsterdam ''Het Rokin''
100 látogatás · 5,3%
-
6
Portrait of the 20-year-old Ina Leaves, 1932
100 látogatás · 5,3%
-
7
Still life with standing nude
100 látogatás · 5,3%
-
8
Still Life with Spring Flowers, 1926
100 látogatás · 5,3%
-
9
Still life with fruit
100 látogatás · 5,3%
-
10
Paris cityview
100 látogatás · 5,3%
Hány havi olvasószáma van a Jan Sluyters felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 300 |
Havi hányan olvassák a Jan Sluyters műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Jan Sluyters művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 15,6% | 21,1% |
| Lágy árnyékok | 34,4% | 47,4% |
| Érezhető fényesség | 37,5% | 26,3% |
| Fényerék egyensúlya | 6,2% | 5,3% |
| Fényes | 6,2% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 25,0% | 10,5% |
| Finom színtónusú | 40,6% | 52,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,8% | 31,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,5% | 0,0% |
| Éles színűség | 3,1% | 5,3% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 52,2% | 81,2% |
| Sötét tónusú | 21,7% | 6,2% |
| Semleges tónusok | 13,0% | 6,2% |
| Monokróm | 4,3% | 6,2% |
| Pasztell színek | 8,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 31,2% | 31,6% |
| Egyensúlyos | 53,1% | 63,2% |
| Élénk | 15,6% | 5,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,8% | 5,3% |
| Lágy | 15,6% | 31,6% |
| Egyensúlyozott | 9,4% | 5,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,0% | 15,8% |
| Kijelentés | 31,2% | 42,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 36,8% |
| Lágyan kevert paletta | 21,9% | 5,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 28,1% | 26,3% |
| Erős színegyüntetés | 15,6% | 26,3% |
| Egységes színpaletta | 9,4% | 5,3% |
Hogyan alakulnak Jan Sluyters legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elisha and the Son of the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape by Moonlight II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hat with flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with standing nu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses in the Jordaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sawmill Het Luipaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Recumbent female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an art collecto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Hogyan alakul el Jan Sluyters olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Észt | 100 | 100,0% |
Mennyi a Jan Sluyters napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Jan Sluyters: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Jan Sluyters-nak?
- Sawmill Het Luipaard: 500 megtekintés, a megtekintések 26%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Jan Sluyters olvasótábora?
- 2 000 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 1 500 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Jan Sluyters műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 81%-át teszi ki a 52% katalógusból.