Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Van Grevenbroeck oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jan Van Grevenbroeck: statisztikai összefoglaló
A Venetian doctor during the time of the plague. Museo Correr, Venice a(z) Jan Van Grevenbroeck legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A Gentlewoman In Evening Dress, The Wife Of A Dignitary és Venetian Doctor during the time of the plague. Összes megtekintés: 1 200 (500 művészprofil, 700 alkotás). 50% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Egységes színpaletta (Színharmónia), a látogatások 44%-e a 12% katalógushoz.
A(z) Jan Van Grevenbroeck legjobb 7 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Jan Van Grevenbroeck legnézttkész műve.
-
1
Venetian doctor during the time of the plague. Museo Correr, Venice
300 látogatás · 33,3%
-
2
A Gentlewoman In Evening Dress, The Wife Of A Dignitary
100 látogatás · 11,1%
-
3
Venetian Doctor during the time of the plague
100 látogatás · 11,1%
-
4
Nobleman Playing Football, Venetian
100 látogatás · 11,1%
-
5
Punishment Of A Sorceress (pen ^ Ink And
100 látogatás · 11,1%
-
6
Venetian Missionary In China
100 látogatás · 11,1%
-
7
Venetian Bellmaker''s Shop
100 látogatás · 11,1%
Hány havi olvasószáma van a Jan Van Grevenbroeck felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Jan Van Grevenbroeck műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Jan Van Grevenbroeck művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 2,5% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 44,4% |
| Fényerék egyensúlya | 25,0% | 11,1% |
| Fényes | 52,5% | 44,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 47,5% | 44,4% |
| Finom színtónusú | 17,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 44,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,0% | 11,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 82,0% | 44,4% |
| Földszínek | 12,8% | 44,4% |
| Pasztell színek | 5,1% | 11,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,5% | 22,2% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 22,2% |
| Élénk | 27,5% | 55,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 5,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 17,5% | 0,0% |
| Kijelentés | 77,5% | 100,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 22,2% |
| Lágyan kevert paletta | 15,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 32,5% | 22,2% |
| Egységes színpaletta | 12,5% | 44,4% |
Hogyan alakulnak Jan Van Grevenbroeck legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Ambassador Of The Repub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Moneylender, from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robes of the lay guild of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Doughnut Seller (p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Noblemen In A Cafe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Tobacco Vendor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian doctor during the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| A Jewish Shopkeeper With Tw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Doctor during the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A penitent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Jan Van Grevenbroeck olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Jan Van Grevenbroeck napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 200 |
Jan Van Grevenbroeck: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Jan Van Grevenbroeck-nak?
- Venetian doctor during the time of the plague. Museo Correr, Venice: 300 megtekintés, a megtekintések 33%-e. A lista 7. helyezésig szól.
Mennyi a Jan Van Grevenbroeck olvasótábora?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 700 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Jan Van Grevenbroeck műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 44%-át teszi ki a 12% katalógusból.