Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jane Sutherland oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jane Sutherland: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Jane Sutherland legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Field Naturalists volt: 1 000 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 44%-át teszi ki. Ezt követi Obstruction, Box Hill és The Creek. A Jane Sutherland oldalát összesen 1 900 alkalommal olvosták el: 300 alkalommal az művész profilján és 1 600 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 20%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 600 megtekintéssel. A látogatók Lágyan kevert paletta (Színharmónia) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 52%-át, miközben a művek 13%-át teszi ki.
A(z) Jane Sutherland 8 legkeresettebb műve
Jane Sutherland művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Field Naturalists, 1896
1 000 látogatás · 43,5%
-
2
Obstruction, Box Hill, 1887
300 látogatás · 13,0%
-
3
The Creek, 1895
300 látogatás · 13,0%
-
4
A Midsummer Day, 1893
200 látogatás · 8,7%
-
5
To the Dandenong, 1894
200 látogatás · 8,7%
-
6
Far-a-Field, 1896
100 látogatás · 4,3%
-
7
First Green after the Drought, 1892
100 látogatás · 4,3%
-
8
Girl at a Fence, 1890
100 látogatás · 4,3%
Hány alkalommal nézik meg Jane Sutherland felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 100 | 400 |
| Okt 2026 | 100 | 300 |
Mennyire gyakran tekintik meg Jane Sutherland műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Jane Sutherland műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Örömteli | 20,0% | 58,8% |
| Nyugodt | 60,0% | 41,2% |
| Nyugodt | 20,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 13,3% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 39,1% |
| Fényerék egyensúlya | 33,3% | 52,2% |
| Fényes | 20,0% | 8,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 13,0% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 56,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 21,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,7% | 8,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 50,0% | 65,2% |
| Földszínek | 35,7% | 26,1% |
| Pasztell színek | 14,3% | 8,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 13,3% | 13,0% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 73,9% |
| Élénk | 26,7% | 13,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 0,0% |
| Lágy | 26,7% | 21,7% |
| Egyensúlyozott | 13,3% | 47,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 40,0% | 30,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 33,3% | 4,3% |
| Lágyan kevert paletta | 13,3% | 52,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 13,3% | 4,3% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 39,1% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Jane Sutherland műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Field Naturalists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 200 |
| Far-a-Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Obstruction, Box Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| On the Last Tramp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LIttle Gossips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl at a Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Green after the Droug… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Numb fingers working whilt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A cabbage garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Jane Sutherland?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Jane Sutherland konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 100 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 200 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Jane Sutherland olvasótájáról
Mely Jane Sutherland művei a legnépszerűbbek?
- Field Naturalists, 1 000 megtekintéssel (44% Jane Sutherland összes megtekintésének). A fenti rangsorban 8 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Jane Sutherland a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 900 alkalom a tizenkét hónapban: 300 az artist profilján és 1 600 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Jane Sutherland alkotásai közül a olvasók?
- Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 52%-át, a katalógus 13%-ával szemben.