Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean Arp oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jean Arp: statisztikai összefoglaló
A Owl Dream a(z) Jean Arp legnézettebb műve: 1 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami 35% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Human Concretion without Oval Bowl és Configuration 3. Összes megtekintés: 6 600 (1 900 művészprofil, 4 700 alkotás). 55% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 400 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (62%) és telefonok (38%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott (Kontraszt), a látogatások 41%-e a 6% katalógushoz.
A(z) Jean Arp legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Jean Arp legnézttkész műve.
-
1
Owl Dream
1 900 látogatás · 35,2%
-
2
Human Concretion without Oval Bowl
300 látogatás · 5,6%
-
3
Configuration 3
200 látogatás · 3,7%
-
4
The three graces
200 látogatás · 3,7%
-
5
Untitled (198)
200 látogatás · 3,7%
-
6
Abstract composition
100 látogatás · 1,9%
-
7
Relief, clock
100 látogatás · 1,9%
-
8
Constellation of seven shapes called 'He made the court'
100 látogatás · 1,9%
-
9
Man, mustache, navel
100 látogatás · 1,9%
-
10
Geometric forms
100 látogatás · 1,9%
Hány havi olvasószáma van a Jean Arp felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 900 | 2 500 |
| Aug 2026 | 200 | 1 800 |
| Sze 2026 | 700 | 200 |
Havi hányan olvassák a Jean Arp műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Jean Arp művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 7,4% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 5,6% |
| Érezhető fényesség | 18,0% | 46,3% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 27,8% |
| Fényes | 26,0% | 13,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 56,0% | 74,1% |
| Finom színtónusú | 14,0% | 7,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 9,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 5,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 3,7% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,0% | 75,0% |
| Földszínek | 22,2% | 13,5% |
| Sötét tónusú | 2,2% | 7,7% |
| Pasztell színek | 11,1% | 0,0% |
| Monokróm | 2,2% | 3,9% |
| Meleg tónusú | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 48,0% | 70,4% |
| Egyensúlyos | 34,0% | 20,4% |
| Élénk | 18,0% | 9,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,0% | 7,4% |
| Lágy | 18,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 40,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 9,3% |
| Kijelentés | 50,0% | 31,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 7,4% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 7,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 42,6% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 16,7% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 25,9% |
Hogyan alakulnak Jean Arp legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alou with Talons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Relief, clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sculpture de Silence, Corne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madár Esik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Configuration 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Geometric forms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poupée Basset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Human Concretion 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Column of dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amega in omega | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jean Arp telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 100 | 62,1% |
| telefonok | 2 500 | 37,9% |
Hogyan alakul el Jean Arp olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 1 000 | 43,5% |
| Koreai | 300 | 13,0% |
| Spanyol | 200 | 8,7% |
| Magyar | 200 | 8,7% |
| Dán | 100 | 4,3% |
| Francia | 100 | 4,3% |
| Olasz | 100 | 4,3% |
| Holland | 100 | 4,3% |
| Orosz | 100 | 4,3% |
| Szlovák | 100 | 4,3% |
Mennyi a Jean Arp napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 300 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 400 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 300 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 300 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 400 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 600 |
Jean Arp: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Jean Arp-nak?
- Owl Dream: 1 900 megtekintés, a megtekintések 35%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Jean Arp olvasótábora?
- 6 600 látogatás tizenkét hónapban (1 900 művészoldal, 4 700 alkotás).
Jean Arp műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (62%) és telefonok (38%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 62% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Jean Arp műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 41%-át teszi ki a 6% katalógusból.