Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jerzy Faczynski oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jerzy Faczynski: a konzultációk adatai
A(z) Jerzy Faczynski művei közül a legkeresettebb a Ballerina, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 18%-át teszi ki. A rangsorban utána Totem és Girl Friends áll. A művész profilját 200 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 000 alkalommal åpették meg, összesen 1 200 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 50%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 900. Az olvasók 45% esetben választják a Nyugodt (Kontraszt) kategóriát, amely a katalógus 28% részét teszi ki.
Jerzy Faczynski: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Jerzy Faczynski műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Ballerina
200 látogatás · 18,2%
-
2
Totem
100 látogatás · 9,1%
-
3
Girl Friends
100 látogatás · 9,1%
-
4
Road Shrine
100 látogatás · 9,1%
-
5
Head Of A Woman
100 látogatás · 9,1%
-
6
Shrine
100 látogatás · 9,1%
-
7
Design Of Costume
100 látogatás · 9,1%
-
8
Girl With Cat At The Window
100 látogatás · 9,1%
-
9
Winter In Sefton Park
100 látogatás · 9,1%
-
10
Abstract Woman
100 látogatás · 9,1%
Mikor olvassák a Jerzy Faczynski rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor keresik a(z) Jerzy Faczynski műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Jerzy Faczynski alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 9,1% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 18,2% |
| Érezhető fényesség | 18,0% | 18,2% |
| Fényerék egyensúlya | 28,0% | 18,2% |
| Fényes | 44,0% | 36,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 74,0% | 72,7% |
| Finom színtónusú | 18,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 6,0% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 54,2% | 36,4% |
| Földszínek | 20,8% | 36,4% |
| Monokróm | 12,5% | 18,2% |
| Pasztell színek | 12,5% | 9,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 68,0% | 63,6% |
| Egyensúlyos | 26,0% | 27,3% |
| Élénk | 6,0% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,0% | 45,5% |
| Lágy | 16,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,0% | 9,1% |
| Kijelentés | 38,0% | 27,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 9,1% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 16,0% | 9,1% |
| Egységes színpaletta | 62,0% | 63,6% |
Melyek Jerzy Faczynski legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girl With Cat At The Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl With Cat At The Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Reclining Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fear | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Madonna And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Road Shrine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Jerzy Faczynski?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Jerzy Faczynski számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Jerzy Faczynski olvasótábora
Melyik Jerzy Faczynski műve a leggyakrabban megtekintett?
- Ballerina az első helyen 200 megtekintéssel és 18% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Jerzy Faczynski olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész profilján, 1 000 a művekkel.
Mely Jerzy Faczynski művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Nyugodt (Kontraszt) leírású művek 45% látogatást generálnak a katalógus 28% részére.