Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joan Baker oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Joan Baker: statisztikai összefoglaló
A A Cold Spell (Azalea in the Warmth of the Kitchen) a(z) Joan Baker legnézettebb műve: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: 'Lucy' and 'Angus' és The Coastal Path, Ogmore. Összes megtekintés: 800 (400 művészprofil, 400 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Lágy (Kontraszt), a látogatások 75%-e a 43% katalógushoz.
A(z) Joan Baker legjobb 4 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Joan Baker legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Joan Baker felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Joan Baker műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Joan Baker művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 57,1% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 42,9% | 50,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 7,1% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 21,4% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 57,1% | 75,0% |
| Éles színűség | 14,3% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 30,8% | 50,0% |
| Természet | 23,1% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 23,1% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 15,4% | 0,0% |
| Pasztell színek | 7,7% | 25,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 28,6% | 25,0% |
| Élénk | 71,4% | 75,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 21,4% | 0,0% |
| Lágy | 42,9% | 75,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,4% | 25,0% |
| Kijelentés | 14,3% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,1% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,4% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 71,4% | 100,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Joan Baker legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Last Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wenallt Woods (triptych, ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wenallt Woods (triptych, le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merthyr Mawr – The Inviting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margam Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wenallt Woods (triptych, ce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Lucy' and 'Angus' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Coastal Path, Ogmore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| St Fagans Woods (diptych, l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilary Jane's New Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Joan Baker olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Joan Baker napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Joan Baker: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Joan Baker-nak?
- A Cold Spell (Azalea in the Warmth of the Kitchen): 100 megtekintés, a megtekintések 25%-e. A lista 4. helyezésig szól.
Mennyi a Joan Baker olvasótábora?
- 800 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 400 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Joan Baker műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Lágy (Kontraszt): a látogatások 75%-át teszi ki a 43% katalógusból.