Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Arthur Lomax oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Arthur Lomax: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban John Arthur Lomax legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában When I Was A Boy volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 14%-át teszi ki. Ezt követi Aren't You Ready és Sketches. A John Arthur Lomax oldalát összesen 1 400 alkalommal olvosták el: 100 alkalommal az művész profilján és 1 300 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 50%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 900 megtekintéssel. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 21%-át, miközben a művek 7%-át teszi ki.
A(z) John Arthur Lomax 10 legkeresettebb műve
John Arthur Lomax művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
When I Was A Boy
200 látogatás · 14,3%
-
2
Aren't You Ready
200 látogatás · 14,3%
-
3
Sketches
200 látogatás · 14,3%
-
4
How The Old Squire Caught The Big Jack
100 látogatás · 7,1%
-
5
In Der Bibliothek
100 látogatás · 7,1%
-
6
A Cheering Glass
100 látogatás · 7,1%
-
7
Interrupted Studies
100 látogatás · 7,1%
-
8
Dawn
100 látogatás · 7,1%
-
9
A Favourite Author
100 látogatás · 7,1%
-
10
Enough
100 látogatás · 7,1%
Hány alkalommal nézik meg John Arthur Lomax felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 300 |
Mennyire gyakran tekintik meg John Arthur Lomax műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú John Arthur Lomax műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 70,4% | 64,3% |
| Lágy árnyékok | 25,9% | 35,7% |
| Érezhető fényesség | 3,7% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,8% | 21,4% |
| Finom színtónusú | 22,2% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 51,8% | 42,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 11,1% | 21,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 28,6% |
| Egyensúlyos | 66,7% | 71,4% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,8% | 7,1% |
| Lágy | 44,4% | 35,7% |
| Egyensúlyozott | 11,1% | 21,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 14,3% |
| Kijelentés | 7,4% | 21,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,7% | 7,1% |
| Lágyan kevert paletta | 3,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 66,7% | 71,4% |
| Egységes színpaletta | 25,9% | 21,4% |
Mely John Arthur Lomax műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Poacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Birds Are Not Caught By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| When I Was A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aren't You Ready | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| After the hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Favourite Author | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cheering Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Der Bibliothek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Moment's Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Doubt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik John Arthur Lomax?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány John Arthur Lomax konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések John Arthur Lomax olvasótájáról
Mely John Arthur Lomax művei a legnépszerűbbek?
- When I Was A Boy, 200 megtekintéssel (14% John Arthur Lomax összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik John Arthur Lomax a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 400 alkalom a tizenkét hónapban: 100 az artist profilján és 1 300 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább John Arthur Lomax alkotásai közül a olvasók?
- Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 21%-át, a katalógus 7%-ával szemben.