Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Atkinson Grimshaw oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Atkinson Grimshaw: statisztikai összefoglaló
A Liverpool från Wapping a(z) John Atkinson Grimshaw legnézettebb műve: 2 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 7% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Park Row, Leeds és Canny Glasgow. Összes megtekintés: 33 300 (7 200 művészprofil, 26 100 alkotás). 236% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Sze 2026 (14 100 látogatás). Nyelvek: Angol (36%), Német (14%) és Olasz (12%). Eszközök megoszlása: számítógépek (64%), telefonok (34%) és tabletek (2%). Megfigyelt preferencia: Melankolikus (Érzelmi hangulat), a látogatások 46%-e a 14% katalógushoz.
A(z) John Atkinson Grimshaw legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés John Atkinson Grimshaw legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a John Atkinson Grimshaw felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
900
Júl 2026
1 000
13 000
Aug 2026
700
3 500
Sze 2026
5 400
8 700
Havi hányan olvassák a John Atkinson Grimshaw műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely John Atkinson Grimshaw művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
28,6%
38,7%
Romantikus
14,3%
29,9%
Békés, nyugodt
57,1%
11,7%
Dramatikus
0,0%
8,8%
Éteri
0,0%
5,1%
Nyugodt
0,0%
2,9%
Misztikus
0,0%
2,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
14,3%
46,0%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
21,9%
Rejtélyes
0,0%
8,8%
Nyugodt
14,3%
7,3%
Nosztalgikus
14,3%
5,1%
Romantikus
14,3%
4,4%
Nyugodt
42,9%
2,2%
Szellemi
0,0%
2,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
31,6%
Lágy árnyékok
30,0%
38,3%
Érezhető fényesség
38,0%
23,1%
Fényerék egyensúlya
10,0%
6,5%
Fényes
0,0%
0,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
6,0%
14,6%
Finom színtónusú
32,0%
36,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
27,0%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
20,6%
Éles színűség
8,0%
1,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
62,5%
44,6%
Sötét tónusú
30,0%
40,0%
Semleges tónusok
7,5%
12,1%
Monokróm
0,0%
2,8%
Természet
0,0%
0,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
22,5%
Egyensúlyos
42,0%
48,7%
Élénk
38,0%
28,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
25,6%
Lágy
14,0%
13,5%
Egyensúlyozott
10,0%
11,0%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
24,2%
Kijelentés
40,0%
25,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
11,6%
Lágyan kevert paletta
4,0%
2,2%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
12,1%
Erős színegyüntetés
40,0%
45,6%
Egységes színpaletta
40,0%
28,4%
Hogyan alakulnak John Atkinson Grimshaw legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Liverpool från Wapping
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
1 300
Endymion és Latmos hegységén
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
Canny Glasgow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
800
A Liverpooli Városi Háza és…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Spirit of the Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London, View of Heath Stree…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
Humber Docks, Hull
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
400
Blackman Street, London
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Park Row, Leeds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
Scarborough by Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
John Atkinson Grimshaw telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
21 400
64,3%
telefonok
11 300
33,9%
tabletek
600
1,8%
Hogyan alakul el John Atkinson Grimshaw olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 900
35,8%
Német
1 100
13,6%
Olasz
1 000
12,3%
Dán
400
4,9%
Francia
400
4,9%
Orosz
400
4,9%
Arab
300
3,7%
Portugál
300
3,7%
Magyar
200
2,5%
Lengyel
200
2,5%
Mennyi a John Atkinson Grimshaw napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
300
pén 25 Sze
1 100
szo 26 Sze
1 200
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
800
csüt 1 Okt
300
pén 2 Okt
800
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
1 300
hét 5 Okt
700
kedd 6 Okt
1 400
sze 7 Okt
1 500
csüt 8 Okt
900
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
1 000
vas 11 Okt
700
hét 12 Okt
200
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
700
csüt 15 Okt (előrejelzés)
400
pén 16 Okt (előrejelzés)
500
szo 17 Okt (előrejelzés)
700
vas 18 Okt (előrejelzés)
600
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
500
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
500
hét 26 Okt (előrejelzés)
400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
500
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
600
John Atkinson Grimshaw: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve John Atkinson Grimshaw-nak?
Liverpool från Wapping: 2 500 megtekintés, a megtekintések 7%-e. A lista 10. helyezésig szól.