Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Bonny oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Bonny: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban John Bonny legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Landscape with a Thatched Cottage and a Lake volt: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 19%-át teszi ki. Ezt követi Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris) és Stonebridge Lock, River Lea. A John Bonny oldalát összesen 1 600 alkalommal olvosták el: 200 alkalommal az művész profilján és 1 400 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 300 megtekintéssel. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 44%-át, miközben a művek 27%-át teszi ki.
A(z) John Bonny 10 legkeresettebb műve
John Bonny művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Landscape with a Thatched Cottage and a Lake
300 látogatás · 18,8%
-
2
Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris)
200 látogatás · 12,5%
-
3
Stonebridge Lock, River Lea, 1910
100 látogatás · 6,2%
-
4
Montague Cottage
100 látogatás · 6,2%
-
5
Stonebridge Lock, River Lea
100 látogatás · 6,2%
-
6
Reapers in a Cornfield
100 látogatás · 6,2%
-
7
All Hallows Church, Tottenham
100 látogatás · 6,2%
-
8
View of Rectory Farm on White Hart Lane, Tottenham
100 látogatás · 6,2%
-
9
Alpine Lakeside View, with a Three Horse Coach
100 látogatás · 6,2%
-
10
Ford, Pymmes Brook, near Weir Hall, Edmonton
100 látogatás · 6,2%
Hány alkalommal nézik meg John Bonny felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg John Bonny műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú John Bonny műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 26,9% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 61,5% | 68,8% |
| Fényerék egyensúlya | 7,7% | 6,2% |
| Fényes | 3,9% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 38,5% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 26,9% | 43,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 15,4% | 12,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 19,2% | 18,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 62,5% | 73,3% |
| Sötét tónusú | 20,8% | 20,0% |
| Semleges tónusok | 16,7% | 6,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,5% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 46,2% | 56,2% |
| Élénk | 15,4% | 18,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,9% | 0,0% |
| Lágy | 38,5% | 31,2% |
| Egyensúlyozott | 15,4% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,9% | 25,0% |
| Kijelentés | 15,4% | 31,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,9% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 7,7% | 6,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,5% | 18,8% |
| Erős színegyüntetés | 42,3% | 31,2% |
| Egységes színpaletta | 34,6% | 43,8% |
Mely John Bonny műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weir Hall Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leith Hill, Surrey, with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alpine Lakeside View, with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| All Hallows Church, Tottenh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reapers in a Cornfield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Thatched C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stonebridge Lock, River Lea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weir, Pymmes Brook, Edmonton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rectory Farm, White Hart La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Hallows Church, Tottenh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik John Bonny?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány John Bonny konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések John Bonny olvasótájáról
Mely John Bonny művei a legnépszerűbbek?
- Landscape with a Thatched Cottage and a Lake, 300 megtekintéssel (19% John Bonny összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik John Bonny a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 600 alkalom a tizenkét hónapban: 200 az artist profilján és 1 400 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább John Bonny alkotásai közül a olvasók?
- Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 44%-át, a katalógus 27%-ával szemben.