Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Constable oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Constable: statisztikai összefoglaló
A A szénárc (részlet) a(z) John Constable legnézettebb műve: 31 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 16% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A Hay Wain és Emlékmű Sir Joshua Reynolds tiszteletére. Összes megtekintés: 194 900 (28 500 művészprofil, 166 400 alkotás). 195% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (75 600 látogatás). Nyelvek: Angol (28%), Olasz (14%) és Spanyol (8%). Országekk: Olaszország (13%), Amerikai Egyesült Államok (13%) és Egyesült Királyság (9%). Eszközök megoszlása: számítógépek (62%), telefonok (33%) és tabletek (5%). Megfigyelt preferencia: Földszínek (Színpaletta), a látogatások 85%-e a 50% katalógushoz.
A(z) John Constable legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés John Constable legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a John Constable felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 800
Júl 2026
7 500
68 100
Aug 2026
5 500
10 800
Sze 2026
5 500
19 800
Okt 2026
9 800
64 900
Havi hányan olvassák a John Constable műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely John Constable művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
39,1%
54,0%
Békés, nyugodt
21,7%
19,4%
Nosztalgikus
8,7%
17,1%
Nyugodt
8,7%
5,0%
Dramatikus
6,5%
2,5%
Természetes tónusú
8,7%
1,0%
Elegáns
4,3%
0,7%
Éteri
2,2%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,9%
32,3%
Nyugodt
26,7%
16,9%
Romantikus
0,0%
17,4%
Melankolikus
6,7%
11,5%
Nosztalgikus
17,8%
10,8%
Belső elmélyülést sugárzó
6,7%
7,5%
Reményt sugárzó
0,0%
0,9%
Drámai
4,4%
0,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
13,2%
Lágy árnyékok
32,0%
56,3%
Érezhető fényesség
30,0%
24,2%
Fényerék egyensúlya
24,0%
4,9%
Fényes
2,0%
1,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
46,0%
30,8%
Finom színtónusú
36,0%
55,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
11,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
2,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
50,0%
84,8%
Semleges tónusok
38,9%
8,0%
Sötét tónusú
2,8%
4,3%
Monokróm
8,3%
2,2%
Természet
0,0%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
56,8%
Egyensúlyos
38,0%
40,2%
Élénk
8,0%
3,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
12,6%
Lágy
22,0%
7,8%
Egyensúlyozott
18,0%
5,7%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
11,6%
Kijelentés
30,0%
62,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
7,3%
Lágyan kevert paletta
6,0%
8,2%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
21,7%
Erős színegyüntetés
44,0%
45,3%
Egységes színpaletta
24,0%
17,4%
Hogyan alakulnak John Constable legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Hay Wain
0
0
0
0
0
0
0
100
5 000
2 600
3 900
10 700
Kilátás a Salisbury-székese…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
Salisbury katedráli északi…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
900
1 200
A szénárc (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
700
400
26 900
Flatford Mill (Szene egy na…
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
200
300
A ugró ló
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
200
Emlékmű Sir Joshua Reynolds…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
3 600
900
A Stour-i kilátás Dedham me…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
400
Flatford Lock
0
0
0
0
0
0
0
200
400
200
300
600
Salisbury Cathedral från bi…
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
300
0
400
John Constable telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
120 900
62,0%
telefonok
63 600
32,6%
tabletek
10 400
5,3%
Hogyan alakul el John Constable olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 700
28,1%
Olasz
1 300
13,5%
Spanyol
800
8,3%
Koreai
700
7,3%
Magyar
500
5,2%
Japán
500
5,2%
Portugál
500
5,2%
Francia
400
4,2%
Grúz
400
4,2%
Orosz
400
4,2%
Mennyi a John Constable napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
3 800
kedd 13 Okt
1 300
sze 14 Okt
2 200
csüt 15 Okt
1 100
pén 16 Okt
4 700
szo 17 Okt
2 400
vas 18 Okt
2 800
hét 19 Okt
3 300
kedd 20 Okt
5 400
sze 21 Okt
15 800
csüt 22 Okt
5 800
pén 23 Okt
7 400
szo 24 Okt
2 500
vas 25 Okt
4 500
hét 26 Okt
2 900
kedd 27 Okt
3 800
sze 28 Okt
4 000
csüt 29 Okt
3 800
pén 30 Okt
2 300
szo 31 Okt
2 200
vas 1 Nov
3 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 800
kedd 3 Nov (előrejelzés)
3 000
sze 4 Nov (előrejelzés)
6 200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
3 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
4 100
szo 7 Nov (előrejelzés)
2 000
vas 8 Nov (előrejelzés)
3 000
hét 9 Nov (előrejelzés)
3 000
kedd 10 Nov (előrejelzés)
3 100
sze 11 Nov (előrejelzés)
6 600
csüt 12 Nov (előrejelzés)
3 200
pén 13 Nov (előrejelzés)
4 300
szo 14 Nov (előrejelzés)
2 100
vas 15 Nov (előrejelzés)
3 200
hét 16 Nov (előrejelzés)
3 100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
3 300
sze 18 Nov (előrejelzés)
6 900
csüt 19 Nov (előrejelzés)
3 300
pén 20 Nov (előrejelzés)
4 500
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 200
vas 22 Nov (előrejelzés)
3 300
John Constable: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve John Constable-nak?
A szénárc (részlet): 31 400 megtekintés, a megtekintések 16%-e. A lista 10. helyezésig szól.