Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Frederick Herring, Sr. oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Frederick Herring, Sr.: statisztikai összefoglaló
A Mazeppa Pursued by Wolves a(z) John Frederick Herring, Sr. legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Two Horses with a Foal, by a Fence és Streatlam Stud, Mares and Foals. Összes megtekintés: 3 800 (600 művészprofil, 3 200 alkotás). 150% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 100 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (89%) és telefonok (11%). Megfigyelt preferencia: Földszínek (Színpaletta), a látogatások 80%-e a 49% katalógushoz.
A(z) John Frederick Herring, Sr. legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés John Frederick Herring, Sr. legnézttkész műve.
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 látogatás · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 látogatás · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 látogatás · 5,9%
-
4
Two cats
200 látogatás · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 látogatás · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 látogatás · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 látogatás · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 látogatás · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 látogatás · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 látogatás · 2,9%
Hány havi olvasószáma van a John Frederick Herring, Sr. felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 200 |
Havi hányan olvassák a John Frederick Herring, Sr. műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely John Frederick Herring, Sr. művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 11,8% |
| Lágy árnyékok | 42,0% | 38,2% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 26,5% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 23,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 2,0% | 17,6% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 29,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,0% | 32,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 28,0% | 17,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 2,9% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 48,9% | 80,0% |
| Semleges tónusok | 24,4% | 12,0% |
| Sötét tónusú | 26,7% | 4,0% |
| Fémfényű színek | 0,0% | 4,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 12,0% | 20,6% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 55,9% |
| Élénk | 38,0% | 23,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 2,9% |
| Lágy | 28,0% | 23,5% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 14,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 32,0% | 17,6% |
| Kijelentés | 24,0% | 41,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 5,9% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 5,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 11,8% |
| Erős színegyüntetés | 66,0% | 55,9% |
| Egységes színpaletta | 24,0% | 20,6% |
Hogyan alakulnak John Frederick Herring, Sr. legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
John Frederick Herring, Sr. telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 400 | 89,5% |
| telefonok | 400 | 10,5% |
Hogyan alakul el John Frederick Herring, Sr. olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Mennyi a John Frederick Herring, Sr. napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
John Frederick Herring, Sr.: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve John Frederick Herring, Sr.-nak?
- Mazeppa Pursued by Wolves: 200 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a John Frederick Herring, Sr. olvasótábora?
- 3 800 látogatás tizenkét hónapban (600 művészoldal, 3 200 alkotás).
John Frederick Herring, Sr. műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 89% arányal.
Kedvelik-e a látogatók John Frederick Herring, Sr. műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 80%-át teszi ki a 49% katalógusból.