Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Macwhirter oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Macwhirter: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban John Macwhirter legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Constantinople volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 14%-át teszi ki. Ezt követi Love among the Roses és The fisherman's haven, st monans, fifeshire. A John Macwhirter oldalát összesen 1 900 alkalommal olvosták el: 700 alkalommal az művész profilján és 1 200 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 33%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 400 megtekintéssel. A látogatók Sötét tónusú (Színpaletta) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 22%-át, miközben a művek 6%-át teszi ki.
A(z) John Macwhirter 10 legkeresettebb műve
John Macwhirter művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Constantinople
200 látogatás · 14,3%
-
2
Love among the Roses
100 látogatás · 7,1%
-
3
The fisherman's haven, st monans, fifeshire
100 látogatás · 7,1%
-
4
Night, most glorious night, thou wert not made for slumber
100 látogatás · 7,1%
-
5
'Night, most glorious night
100 látogatás · 7,1%
-
6
A highland harvest
100 látogatás · 7,1%
-
7
Autumn in the Highlands
100 látogatás · 7,1%
-
8
Highland scene
100 látogatás · 7,1%
-
9
An highland loch
100 látogatás · 7,1%
-
10
Landscape
100 látogatás · 7,1%
Hány alkalommal nézik meg John Macwhirter felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Mennyire gyakran tekintik meg John Macwhirter műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú John Macwhirter műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 7,1% |
| Lágy árnyékok | 24,0% | 14,3% |
| Érezhető fényesség | 52,0% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 22,0% | 28,6% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,0% | 7,1% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 28,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 42,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 21,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 53,1% | 44,4% |
| Földszínek | 34,4% | 22,2% |
| Sötét tónusú | 6,2% | 22,2% |
| Természet | 3,1% | 11,1% |
| Monokróm | 3,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,0% | 7,1% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 64,3% |
| Élénk | 14,0% | 28,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 10,0% | 7,1% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 21,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 21,4% |
| Kijelentés | 46,0% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,0% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 7,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 24,0% | 28,6% |
Mely John Macwhirter műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The valley of Slaughter, Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| June in the Austrian Tyrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silver birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before a Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nature's archway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yosemite valley, california | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotch firs, rothiemurchus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Love among the Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik John Macwhirter?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány John Macwhirter konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések John Macwhirter olvasótájáról
Mely John Macwhirter művei a legnépszerűbbek?
- Constantinople, 200 megtekintéssel (14% John Macwhirter összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik John Macwhirter a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 900 alkalom a tizenkét hónapban: 700 az artist profilján és 1 200 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább John Macwhirter alkotásai közül a olvasók?
- Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 22%-át, a katalógus 6%-ával szemben.