Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Marin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Marin: statisztikai összefoglaló
A Weehawken Sequence a(z) John Marin legnézettebb műve: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 31% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Self-portrait és Tunk Mountains, Maine. Összes megtekintés: 1 600 (600 művészprofil, 1 000 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (800 látogatás). Megfigyelt preferencia: Zavará színkombináció (Színharmónia), a látogatások 46%-e a 18% katalógushoz.
A(z) John Marin legjobb 7 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés John Marin legnézttkész műve.
-
1
Weehawken Sequence
400 látogatás · 30,8%
-
2
Self-portrait
300 látogatás · 23,1%
-
3
Tunk Mountains, Maine, 1946
200 látogatás · 15,4%
-
4
Landscape, 1921
100 látogatás · 7,7%
-
5
The Lobster Fisherman, 1948
100 látogatás · 7,7%
-
6
The Tempest, 1952
100 látogatás · 7,7%
-
7
Marin Island, Small Point, Maine, 1926
100 látogatás · 7,7%
Hány havi olvasószáma van a John Marin felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 300 | 400 |
Havi hányan olvassák a John Marin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely John Marin művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 3,6% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 32,1% | 53,8% |
| Fényerék egyensúlya | 35,7% | 15,4% |
| Fényes | 28,6% | 30,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 64,3% | 38,5% |
| Finom színtónusú | 17,9% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 17,9% | 30,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 46,4% | 30,8% |
| Egyensúlyos | 35,7% | 38,5% |
| Élénk | 17,9% | 30,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,3% | 23,1% |
| Lágy | 35,7% | 53,8% |
| Egyensúlyozott | 17,9% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 15,4% |
| Kijelentés | 17,9% | 7,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 17,9% | 46,2% |
| Lágyan kevert paletta | 7,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,4% | 15,4% |
| Erős színegyüntetés | 14,3% | 30,8% |
| Egységes színpaletta | 39,3% | 7,7% |
Hogyan alakulnak John Marin legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tunk Mountains, Maine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Weehawken Sequence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Lower Manhattan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sea, Cape Split, Maine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tempest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bridge Over A Canal, Amster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lobster Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Composing, Cape Split, No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Crossing, New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el John Marin olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 300 | 100,0% |
Mennyi a John Marin napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 700 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 300 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
John Marin: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve John Marin-nak?
- Weehawken Sequence: 400 megtekintés, a megtekintések 31%-e. A lista 7. helyezésig szól.
Mennyi a John Marin olvasótábora?
- 1 600 látogatás tizenkét hónapban (600 művészoldal, 1 000 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók John Marin műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 46%-át teszi ki a 18% katalógusból.