Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Josep Cusachs I oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Josep Cusachs I: statisztikai összefoglaló
A Cavalry Officer a(z) Josep Cusachs I legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 5% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Newsboy és Cape Dragon Whip. Összes megtekintés: 6 700 (900 művészprofil, 5 800 alkotás). 50% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (6 100 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (99%) és telefonok (1%). Megfigyelt preferencia: Érezhető fényesség (Fényerő), a látogatások 55%-e a 22% katalógushoz.
A(z) Josep Cusachs I legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Josep Cusachs I legnézttkész műve.
-
1
Cavalry Officer
300 látogatás · 4,6%
-
2
Newsboy
300 látogatás · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 látogatás · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 látogatás · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 látogatás · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 látogatás · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 látogatás · 3,1%
-
8
Cantin
200 látogatás · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 látogatás · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 látogatás · 1,5%
Hány havi olvasószáma van a Josep Cusachs I felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 700 | 5 400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Havi hányan olvassák a Josep Cusachs I műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Josep Cusachs I művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 16,0% | 7,7% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 10,8% |
| Érezhető fényesség | 22,0% | 55,4% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 18,5% |
| Fényes | 22,0% | 7,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 7,7% |
| Finom színtónusú | 10,0% | 15,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,0% | 16,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 32,0% | 55,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 4,6% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 24,4% | 44,8% |
| Sötét tónusú | 24,4% | 29,3% |
| Semleges tónusok | 26,8% | 19,0% |
| Pasztell színek | 17,1% | 3,5% |
| Meleg tónusú | 2,4% | 3,5% |
| Fémfényű színek | 2,4% | 0,0% |
| Monokróm | 2,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 12,3% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 26,2% |
| Élénk | 36,0% | 61,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 1,5% |
| Lágy | 10,0% | 10,8% |
| Egyensúlyozott | 22,0% | 6,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 24,6% |
| Kijelentés | 50,0% | 56,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 6,2% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 1,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 6,2% |
| Erős színegyüntetés | 62,0% | 58,5% |
| Egységes színpaletta | 22,0% | 27,7% |
Hogyan alakulnak Josep Cusachs I legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Josep Cusachs I telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 600 | 98,5% |
| telefonok | 100 | 1,5% |
Hogyan alakul el Josep Cusachs I olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Josep Cusachs I napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Josep Cusachs I: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Josep Cusachs I-nak?
- Cavalry Officer: 300 megtekintés, a megtekintések 5%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Josep Cusachs I olvasótábora?
- 6 700 látogatás tizenkét hónapban (900 művészoldal, 5 800 alkotás).
Josep Cusachs I műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (99%) és telefonok (1%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 99% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Josep Cusachs I műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 55%-át teszi ki a 22% katalógusból.