Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joseph Clover oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Joseph Clover: statisztikai összefoglaló
A Interior with Figures a(z) Joseph Clover legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 11% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Interior with Figures és Interior with Couple and Children Playing. Összes megtekintés: 2 900 (600 művészprofil, 2 300 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (2 700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Lágy árnyékok (Fényerő), a látogatások 61%-e a 42% katalógushoz.
A(z) Joseph Clover legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Joseph Clover legnézttkész műve.
-
1
Interior with Figures, 1830
300 látogatás · 10,7%
-
2
Interior with Figures, 1830
200 látogatás · 7,1%
-
3
Interior with Couple and Children Playing
200 látogatás · 7,1%
-
4
Landscape with Farm Buildings
200 látogatás · 7,1%
-
5
Lord James Beresford, 4th Son of Henry de la Poer, 1825
100 látogatás · 3,6%
-
6
enterrada viva, 2020
100 látogatás · 3,6%
-
7
Joseph Thomas Clover, 1844
100 látogatás · 3,6%
-
8
Landscape with Birches and a Pond
100 látogatás · 3,6%
-
9
Diana and Actaeon (after Titian)
100 látogatás · 3,6%
-
10
Crisp Brown, Mayor of Norwich (1817), 1822
100 látogatás · 3,6%
Hány havi olvasószáma van a Joseph Clover felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 2 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Joseph Clover műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Joseph Clover művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 34,0% | 32,1% |
| Lágy árnyékok | 42,0% | 60,7% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 7,1% |
| Fényerék egyensúlya | 4,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 17,9% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 35,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 34,0% | 32,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 14,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 75,0% | 82,6% |
| Sötét tónusú | 13,9% | 17,4% |
| Semleges tónusok | 11,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 42,0% | 32,1% |
| Egyensúlyos | 54,0% | 64,3% |
| Élénk | 4,0% | 3,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 28,0% | 35,7% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 7,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 21,4% |
| Kijelentés | 38,0% | 35,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 26,0% | 21,4% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 10,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 46,4% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 7,1% |
Hogyan alakulnak Joseph Clover legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| enterrada viva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Edward Rigby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with Couple and Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Reverend William Abbot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Clover, Farrier, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Vincent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Farm Buildin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Withington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Man, Woman and Baby in a Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Augustin Noverre (1729–1805) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Joseph Clover olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Joseph Clover napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Joseph Clover: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Joseph Clover-nak?
- Interior with Figures: 300 megtekintés, a megtekintések 11%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Joseph Clover olvasótábora?
- 2 900 látogatás tizenkét hónapban (600 művészoldal, 2 300 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Joseph Clover műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 61%-át teszi ki a 42% katalógusból.