Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joseph Murray Ince oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Joseph Murray Ince: a konzultációk adatai
A(z) Joseph Murray Ince művei közül a legkeresettebb a Hay-on-wye And The Brecon Beacons, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 22%-át teszi ki. A rangsorban utána Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine és Kings College Cambridge áll. A művész profilját 400 alkalommal, a művek oldalait pedig 800 alkalommal åpették meg, összesen 1 200 megtekintés. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 000. Az olvasók 78% esetben választják a Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 48% részét teszi ki.
Joseph Murray Ince: a(z) 8 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Joseph Murray Ince műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 látogatás · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 látogatás · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 látogatás · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 látogatás · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 látogatás · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 látogatás · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 látogatás · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 látogatás · 11,1%
Mikor olvassák a Joseph Murray Ince rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Joseph Murray Ince műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Joseph Murray Ince alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,9% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 17,2% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 48,3% | 77,8% |
| Fényerék egyensúlya | 24,1% | 22,2% |
| Fényes | 3,5% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,7% | 22,2% |
| Finom színtónusú | 41,4% | 55,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 34,5% | 22,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,5% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 51,8% | 77,8% |
| Földszínek | 44,4% | 22,2% |
| Sötét tónusú | 3,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,7% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 75,9% | 100,0% |
| Élénk | 3,5% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,9% | 0,0% |
| Lágy | 10,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 10,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,1% | 22,2% |
| Kijelentés | 48,3% | 77,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,5% | 11,1% |
| Lágyan kevert paletta | 3,5% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 13,8% | 11,1% |
| Erős színegyüntetés | 41,4% | 44,4% |
| Egységes színpaletta | 37,9% | 22,2% |
Melyek Joseph Murray Ince legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Joseph Murray Ince?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Joseph Murray Ince számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Joseph Murray Ince olvasótábora
Melyik Joseph Murray Ince műve a leggyakrabban megtekintett?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons az első helyen 200 megtekintéssel és 22% megtekintési aránnyal. 8 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Joseph Murray Ince olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész profilján, 800 a művekkel.
Mely Joseph Murray Ince művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 78% látogatást generálnak a katalógus 48% részére.