Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joseph M. Raphael oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Joseph M. Raphael: statisztikai összefoglaló
A Market Of St. Catherine, Bruxelles a(z) Joseph M. Raphael legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 14% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The Town Crier And His Family és Lemon, Jug And Acacia. Összes megtekintés: 2 100 (400 művészprofil, 1 700 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 600 látogatás). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia), a látogatások 43%-e a 20% katalógushoz.
A(z) Joseph M. Raphael legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Joseph M. Raphael legnézttkész műve.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 látogatás · 14,3%
-
2
The Town Crier And His Family
300 látogatás · 14,3%
-
3
Lemon, Jug And Acacia
200 látogatás · 9,5%
-
4
Neighbors
200 látogatás · 9,5%
-
5
Cottage Garden
100 látogatás · 4,8%
-
6
World Within Worlds, 1978
100 látogatás · 4,8%
-
7
Pond With Flowering Trees
100 látogatás · 4,8%
-
8
Reflection Pool
100 látogatás · 4,8%
-
9
In The Garden
100 látogatás · 4,8%
-
10
Ostend Strand
100 látogatás · 4,8%
Hány havi olvasószáma van a Joseph M. Raphael felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 200 |
Havi hányan olvassák a Joseph M. Raphael műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Joseph M. Raphael művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 14,3% |
| Lágy árnyékok | 12,0% | 19,1% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 9,5% |
| Fényerék egyensúlya | 42,0% | 42,9% |
| Fényes | 10,0% | 14,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,0% | 28,6% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 23,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 47,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,0% | 14,3% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 52,4% |
| Élénk | 20,0% | 33,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,0% | 19,1% |
| Lágy | 40,0% | 38,1% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 14,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 23,8% |
| Kijelentés | 14,0% | 4,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 9,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 42,9% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 19,1% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 14,3% |
Hogyan alakulnak Joseph M. Raphael legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Joseph M. Raphael olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Mennyi a Joseph M. Raphael napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 100 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 300 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 500 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 200 |
Joseph M. Raphael: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Joseph M. Raphael-nak?
- Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 megtekintés, a megtekintések 14%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Joseph M. Raphael olvasótábora?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 1 700 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Joseph M. Raphael műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 43%-át teszi ki a 20% katalógusból.