Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jules Lefebvre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jules Lefebvre: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Jules Lefebvre legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Az igazság volt: 2 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi La Cigale és Chloé. A Jules Lefebvre oldalát összesen 9 800 alkalommal olvosták el: 2 700 alkalommal az művész profilján és 7 100 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 6%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Sze 2026 volt, 3 700 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (54%), telefonok (44%) és tabletek (2%) eszközökön történik. A látogatók Egyensúlyozott (Kontraszt) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 43%-át, miközben a művek 6%-át teszi ki.
A(z) Jules Lefebvre 10 legkeresettebb műve
Jules Lefebvre művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Az igazság, 1870
2 300 látogatás · 25,3%
-
2
La Cigale, 1872
1 300 látogatás · 14,3%
-
3
Chloé, 1875
1 300 látogatás · 14,3%
-
4
Lady godiva
400 látogatás · 4,4%
-
5
Portrait of James A. Campbell, 1895
300 látogatás · 3,3%
-
6
Love Hurts
300 látogatás · 3,3%
-
7
Pandora 1
300 látogatás · 3,3%
-
8
A Reclining Nude
200 látogatás · 2,2%
-
9
Odalisque, 1874
200 látogatás · 2,2%
-
10
Lauretta, 1895
200 látogatás · 2,2%
Hány alkalommal nézik meg Jules Lefebvre felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 800 | 1 700 |
| Aug 2026 | 300 | 3 200 |
| Sze 2026 | 1 600 | 2 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Jules Lefebvre műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Jules Lefebvre műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 28,0% | 60,4% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 14,3% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 23,1% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 0,0% |
| Fényes | 12,0% | 2,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 44,0% |
| Finom színtónusú | 18,0% | 37,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 13,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 5,5% |
| Éles színűség | 4,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,3% | 74,1% |
| Semleges tónusok | 39,0% | 18,5% |
| Sötét tónusú | 14,6% | 7,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 42,0% | 49,5% |
| Egyensúlyos | 38,0% | 44,0% |
| Élénk | 20,0% | 6,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 0,0% |
| Lágy | 22,0% | 3,3% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 42,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 14,3% |
| Kijelentés | 56,0% | 39,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 6,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 70,3% |
| Egységes színpaletta | 38,0% | 15,4% |
Mely Jules Lefebvre műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Az igazság | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 1 200 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Portrait of James A. Campbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| La Cigale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 200 |
| Graziella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Diana, Chasseresse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| clemence isaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| portrait of a women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chloé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 200 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Jules Lefebvre alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 300 | 54,1% |
| telefonok | 4 300 | 43,9% |
| tabletek | 200 | 2,0% |
Mely nyelveken keresik Jules Lefebvre?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Arab | 700 | 46,7% |
| Angol | 200 | 13,3% |
| Spanyol | 200 | 13,3% |
| Olasz | 100 | 6,7% |
| Japán | 100 | 6,7% |
| Lett | 100 | 6,7% |
| Portugál | 100 | 6,7% |
Hány Jules Lefebvre konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 300 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 400 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 800 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 500 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Jules Lefebvre olvasótájáról
Mely Jules Lefebvre művei a legnépszerűbbek?
- Az igazság, 2 300 megtekintéssel (25% Jules Lefebvre összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Jules Lefebvre a(z) WikiOO.org felületén?
- 9 800 alkalom a tizenkét hónapban: 2 700 az artist profilján és 7 100 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Jules Lefebvre?
- Jules Lefebvre profilját számítógépek (54%), telefonok (44%) és tabletek (2%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 54%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Jules Lefebvre alkotásai közül a olvasók?
- Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 43%-át, a katalógus 6%-ával szemben.