Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Julia Margaret Cameron oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Julia Margaret Cameron: statisztikai összefoglaló
A Ophelia Study No. 2 a(z) Julia Margaret Cameron legnézettebb műve: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami 26% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The Mountain Nymph Sweet Liberty és The Parting of Sir Lancelot and Queen Guinevere. Összes megtekintés: 3 300 (900 művészprofil, 2 400 alkotás). 33% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (2 400 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (88%), telefonok (9%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyos (Színintenzitás), a látogatások 89%-e a 58% katalógushoz.
A(z) Julia Margaret Cameron legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Julia Margaret Cameron legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Julia Margaret Cameron felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
700
1 700
Aug 2026
0
300
Sze 2026
200
200
Havi hányan olvassák a Julia Margaret Cameron műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Julia Margaret Cameron művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
63,2%
62,5%
Romantikus
26,3%
25,0%
Békés, nyugodt
5,3%
8,3%
Nyugodt
5,3%
4,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
36,8%
54,2%
Nosztalgikus
31,6%
29,2%
Belső elmélyülést sugárzó
10,5%
8,3%
Rejtélyes
10,5%
4,2%
Romantikus
10,5%
4,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
25,0%
11,1%
Lágy árnyékok
27,8%
22,2%
Érezhető fényesség
27,8%
55,6%
Fényerék egyensúlya
13,9%
3,7%
Fényes
5,6%
7,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
27,8%
11,1%
Finom színtónusú
38,9%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,6%
55,6%
Egyértelmű színprészenység
2,8%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,1%
11,1%
Egyensúlyos
58,3%
88,9%
Élénk
5,6%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,3%
3,7%
Lágy
16,7%
14,8%
Egyensúlyozott
5,6%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
22,2%
14,8%
Kijelentés
47,2%
66,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
2,8%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
30,6%
33,3%
Egységes színpaletta
58,3%
66,7%
Hogyan alakulnak Julia Margaret Cameron legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Ophelia Study No. 2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
Mrs. Herbert Duckworth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Mountain Nymph Sweet Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Mountain Nymph Sweet Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
I Wait (Rachel Gurney)\n\n(…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Julia Jackson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rosebud Garden of Girls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
[Ellen Terry at Age Sixteen]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
[Holy Family]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pray God Bring Father Safel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Julia Margaret Cameron telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 900
87,9%
telefonok
300
9,1%
tabletek
100
3,0%
Hogyan alakul el Julia Margaret Cameron olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Mennyi a Julia Margaret Cameron napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Julia Margaret Cameron: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Julia Margaret Cameron-nak?
Ophelia Study No. 2: 700 megtekintés, a megtekintések 26%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Julia Margaret Cameron olvasótábora?
3 300 látogatás tizenkét hónapban (900 művészoldal, 2 400 alkotás).
Julia Margaret Cameron műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A konzultációk számítógépek (88%), telefonok (9%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 88% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Julia Margaret Cameron műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 89%-át teszi ki a 58% katalógusból.