Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Markó Károly Id., Ifj. oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Markó Károly Id., Ifj.: statisztikai összefoglaló
A Lovers In Italian Landscape a(z) Markó Károly Id., Ifj. legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Wanderer And His Guard és Aqua Nera near Rome. Összes megtekintés: 1 800 (600 művészprofil, 1 200 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 500 látogatás). Megfigyelt preferencia: Monokróm (Színintenzitás), a látogatások 58%-e a 43% katalógushoz.
A(z) Markó Károly Id., Ifj. legjobb 9 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Markó Károly Id., Ifj. legnézttkész műve.
-
1
Lovers In Italian Landscape
300 látogatás · 25,0%
-
2
Wanderer And His Guard
200 látogatás · 16,7%
-
3
Aqua Nera near Rome, 1858
100 látogatás · 8,3%
-
4
View of the Great Hungarian Plain with Draw Well, 1853
100 látogatás · 8,3%
-
5
Italian Landscape With Viaduct And Rainbow
100 látogatás · 8,3%
-
6
Forest Scene At Ailo In Corsica
100 látogatás · 8,3%
-
7
Pest Organ
100 látogatás · 8,3%
-
8
Visegrád
100 látogatás · 8,3%
-
9
Landscape Sketch With A Lake
100 látogatás · 8,3%
Hány havi olvasószáma van a Markó Károly Id., Ifj. felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 300 |
Havi hányan olvassák a Markó Károly Id., Ifj. műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Markó Károly Id., Ifj. művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,7% | 8,3% |
| Lágy árnyékok | 21,6% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 48,6% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 21,6% | 16,7% |
| Fényes | 5,4% | 8,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 35,1% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 48,6% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,2% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 43,2% | 58,3% |
| Egyensúlyos | 56,8% | 41,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,7% | 8,3% |
| Lágy | 2,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,9% | 8,3% |
| Kijelentés | 75,7% | 83,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,8% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 5,4% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,9% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 37,8% | 16,7% |
| Egységes színpaletta | 27,0% | 16,7% |
Hogyan alakulnak Markó Károly Id., Ifj. legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| From the Pearl of Holy Anti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Roman Campagna near Cer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aqua Nera near Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape Near Tivoli With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana at the Hunt (Hunting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wanderer And His Guard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Italian Landscape With Viad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Excursionist In Italian Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wine Harvest (Tarantella) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Oxcart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Markó Károly Id., Ifj. olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Markó Károly Id., Ifj. napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 200 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Markó Károly Id., Ifj.: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Markó Károly Id., Ifj.-nak?
- Lovers In Italian Landscape: 300 megtekintés, a megtekintések 25%-e. A lista 9. helyezésig szól.
Mennyi a Markó Károly Id., Ifj. olvasótábora?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban (600 művészoldal, 1 200 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Markó Károly Id., Ifj. műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 58%-át teszi ki a 43% katalógusból.