Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Kenyon Cox oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Kenyon Cox: statisztikai összefoglaló
A After Boltraffio, Sacra Conversazione a(z) Kenyon Cox legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Study for Mosaic, Wisconsin State Capitol, és Study for Christ. Összes megtekintés: 4 100 (400 művészprofil, 3 700 alkotás). 100% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 600 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (100%). Megfigyelt preferencia: Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat), a látogatások 100%-e a 67% katalógushoz.
A(z) Kenyon Cox legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Kenyon Cox legnézttkész műve.
-
1
After Boltraffio, Sacra Conversazione, 1882
300 látogatás · 7,7%
-
2
Study for Mosaic, Wisconsin State Capitol,, 1912
200 látogatás · 5,1%
-
3
Study for Christ, 1905
200 látogatás · 5,1%
-
4
Study for Mosaic, Wisconsin State Capital, Justice, 1913
200 látogatás · 5,1%
-
5
Head of the Queen of Egypt, 1888
200 látogatás · 5,1%
-
6
The Fall, 1892
200 látogatás · 5,1%
-
7
(Untitled) (Greco Roman Discus Thrower), 1873
200 látogatás · 5,1%
-
8
(Iowa State Capitol Rotunda) (Hunting, study for panel), 1905
200 látogatás · 5,1%
-
9
Study for Mural for Appellate Court Building, New York Statute Law , Helmet for Figure of Force, 1899
100 látogatás · 2,6%
-
10
Study for Mosaic, Wisconsin State Capitol,, 1912
100 látogatás · 2,6%
Hány havi olvasószáma van a Kenyon Cox felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 3 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Havi hányan olvassák a Kenyon Cox műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Kenyon Cox művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Belső elmélyülést sugárzó | 66,7% | 100,0% |
| Nyugodt | 16,7% | 0,0% |
| Szellemi | 16,7% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 10,3% |
| Lágy árnyékok | 30,0% | 25,6% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 17,9% |
| Fényerék egyensúlya | 12,0% | 17,9% |
| Fényes | 28,0% | 28,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 23,1% |
| Finom színtónusú | 12,0% | 7,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 46,0% | 38,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 20,0% | 30,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 32,6% | 36,1% |
| Pasztell színek | 20,9% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 23,3% | 19,4% |
| Sötét tónusú | 16,3% | 19,4% |
| Monokróm | 7,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 14,0% | 12,8% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 43,6% |
| Élénk | 38,0% | 43,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 32,0% | 28,2% |
| Lágy | 24,0% | 12,8% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 17,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 12,8% |
| Kijelentés | 16,0% | 28,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 5,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 15,4% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 43,6% |
| Egységes színpaletta | 42,0% | 35,9% |
Hogyan alakulnak Kenyon Cox legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Augustus Saint-Gaudens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Eclogue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After Boltraffio, Sacra Con… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Flying Shadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Eclogue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After Titian's Madonna of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Mr. Wiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of the Queen of Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Silver Hand Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mr. Wiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kenyon Cox telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 100 | 100,0% |
Hogyan alakul el Kenyon Cox olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Kenyon Cox napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kenyon Cox: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Kenyon Cox-nak?
- After Boltraffio, Sacra Conversazione: 300 megtekintés, a megtekintések 8%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Kenyon Cox olvasótábora?
- 4 100 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 3 700 alkotás).
Kenyon Cox műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (100%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 100% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Kenyon Cox műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 67% katalógusból.