Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Kerr Eby oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Kerr Eby: statisztikai összefoglaló
A Covered Bridge a(z) Kerr Eby legnézettebb műve: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 4% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Head of an Old Man és Christmas Trees. Összes megtekintés: 10 100 (400 művészprofil, 9 700 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (9 700 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyos (Színintenzitás), a látogatások 74%-e a 60% katalógushoz.
A(z) Kerr Eby legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Kerr Eby legnézttkész műve.
-
1
Covered Bridge, 1940
400 látogatás · 4,0%
-
2
Head of an Old Man, 1918
300 látogatás · 3,0%
-
3
Christmas Trees, 1930
300 látogatás · 3,0%
-
4
George Washington at Valley Forge, 1940
300 látogatás · 3,0%
-
5
Cattle Ford, 1936
300 látogatás · 3,0%
-
6
Mama's Boy, 1937
200 látogatás · 2,0%
-
7
Little House, Amboise, 1920
200 látogatás · 2,0%
-
8
Shadows, 1936
200 látogatás · 2,0%
-
9
The Stairway, 1940
200 látogatás · 2,0%
-
10
Goatherd, Algeria, 1924
200 látogatás · 2,0%
Hány havi olvasószáma van a Kerr Eby felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 400 | 9 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Kerr Eby műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Kerr Eby művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 4,0% | 2,0% |
| Érezhető fényesség | 2,0% | 3,0% |
| Fényerék egyensúlya | 52,0% | 45,5% |
| Fényes | 40,0% | 49,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 35,4% |
| Finom színtónusú | 56,0% | 61,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 3,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 91,8% | 91,9% |
| Földszínek | 6,1% | 5,1% |
| Monokróm | 2,0% | 3,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 17,2% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 73,7% |
| Élénk | 12,0% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 11,1% |
| Lágy | 16,0% | 14,1% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 10,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 32,3% |
| Kijelentés | 42,0% | 32,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 1,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 16,0% | 5,1% |
| Egységes színpaletta | 84,0% | 93,9% |
Hogyan alakulnak Kerr Eby legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Refugees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Loading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boston Stump | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| September 13th, 1918, Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lantern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Artillery Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dawn, the 75s Follow Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kerr Eby telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 9 700 | 96,0% |
| telefonok | 300 | 3,0% |
| tabletek | 100 | 1,0% |
Hogyan alakul el Kerr Eby olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Kerr Eby napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kerr Eby: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Kerr Eby-nak?
- Covered Bridge: 400 megtekintés, a megtekintések 4%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Kerr Eby olvasótábora?
- 10 100 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 9 700 alkotás).
Kerr Eby műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 96% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Kerr Eby műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 74%-át teszi ki a 60% katalógusból.