Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Leandre Cristòfol I Peralba oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Leandre Cristòfol I Peralba: statisztikai összefoglaló
A Trajecte orbital a(z) Leandre Cristòfol I Peralba legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 14% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Temàtica limitada és Morfologia. Összes megtekintés: 2 000 (100 művészprofil, 1 900 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 800 látogatás). Megfigyelt preferencia: Monokróm (Színpaletta), a látogatások 31%-e a 12% katalógushoz.
A(z) Leandre Cristòfol I Peralba legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Leandre Cristòfol I Peralba legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Leandre Cristòfol I Peralba felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
1 700
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Havi hányan olvassák a Leandre Cristòfol I Peralba műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Leandre Cristòfol I Peralba művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
75,0%
75,0%
Nosztalgikus
8,3%
25,0%
Elegáns
8,3%
0,0%
Ipari stílusú
8,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
83,3%
75,0%
Nosztalgikus
8,3%
25,0%
Nyugodt
8,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
5,1%
9,1%
Érezhető fényesség
33,3%
27,3%
Fényerék egyensúlya
25,6%
22,7%
Fényes
35,9%
40,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
69,2%
77,3%
Finom színtónusú
15,4%
9,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
2,6%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
12,8%
13,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
47,1%
31,2%
Pasztell színek
23,5%
18,8%
Monokróm
11,8%
31,2%
Sötét tónusú
8,8%
12,5%
Földszínek
8,8%
6,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
59,0%
54,5%
Egyensúlyos
20,5%
27,3%
Élénk
20,5%
18,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
40,9%
Lágy
12,8%
22,7%
Egyensúlyozott
7,7%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
17,9%
18,2%
Kijelentés
28,2%
18,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,5%
18,2%
Lágyan kevert paletta
10,3%
13,6%
Egyensúlyozott harmónia
2,6%
4,5%
Erős színegyüntetés
12,8%
9,1%
Egységes színpaletta
53,8%
54,5%
Hogyan alakulnak Leandre Cristòfol I Peralba legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
De l
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Temàtica gravitant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Temàtica limitada
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Intent al diàleg
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Dimensional - plà III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Metamorfosi constant (ralen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Trajecte orbital
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Cosa lírica (de l
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moviment contradictori
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Diàleg informal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan alakul el Leandre Cristòfol I Peralba olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Leandre Cristòfol I Peralba napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
Leandre Cristòfol I Peralba: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Leandre Cristòfol I Peralba-nak?
Trajecte orbital: 300 megtekintés, a megtekintések 14%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Leandre Cristòfol I Peralba olvasótábora?
2 000 látogatás tizenkét hónapban (100 művészoldal, 1 900 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Leandre Cristòfol I Peralba műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Monokróm (Színpaletta): a látogatások 31%-át teszi ki a 12% katalógusból.