Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lene Schneider-Kainer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lene Schneider-Kainer: statisztikai összefoglaló
A Mud Construction in the High Atlas, Morocco a(z) Lene Schneider-Kainer legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 29% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: [Portrait of an Asian Man] és Women of the Persian Gulf (Bender - Abbas). Összes megtekintés: 800 (200 művészprofil, 600 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Egységes színpaletta (Színharmónia), a látogatások 71%-e a 38% katalógushoz.
A(z) Lene Schneider-Kainer legjobb 6 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Lene Schneider-Kainer legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Lene Schneider-Kainer felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
200
500
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Havi hányan olvassák a Lene Schneider-Kainer műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Lene Schneider-Kainer művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
64,3%
57,1%
Békés, nyugodt
21,4%
14,3%
Természetes tónusú
7,1%
28,6%
Játékos
7,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
21,4%
42,9%
Nosztalgikus
21,4%
14,3%
Melankolikus
14,3%
14,3%
Megnyugtató, melengető
7,1%
14,3%
Energikus
14,3%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
7,1%
14,3%
Játékos
7,1%
0,0%
Nyugodt
7,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
6,2%
0,0%
Fényerék egyensúlya
50,0%
71,4%
Fényes
43,8%
28,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
0,0%
0,0%
Finom színtónusú
25,0%
14,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
68,8%
57,1%
Egyértelmű színprészenység
6,2%
28,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
0,0%
0,0%
Egyensúlyos
18,8%
14,3%
Élénk
81,2%
85,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,2%
0,0%
Lágy
6,2%
0,0%
Egyensúlyozott
18,8%
28,6%
Erőteljes kontrasztú
25,0%
14,3%
Kijelentés
43,8%
57,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,2%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
6,2%
0,0%
Erős színegyüntetés
50,0%
28,6%
Egységes színpaletta
37,5%
71,4%
Hogyan alakulnak Lene Schneider-Kainer legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Ganderbal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Banaras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Banaras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mud Construction in the Hig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Persian Beggar Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
[Portrait of an Asian Man]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Young Persian Mother
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Persian Baby (Isfahan)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
[Sailboats, Amsterdam]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View from village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan alakul el Lene Schneider-Kainer olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Mennyi a Lene Schneider-Kainer napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Lene Schneider-Kainer: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Lene Schneider-Kainer-nak?
Mud Construction in the High Atlas, Morocco: 200 megtekintés, a megtekintések 29%-e. A lista 6. helyezésig szól.
Mennyi a Lene Schneider-Kainer olvasótábora?
800 látogatás tizenkét hónapban (200 művészoldal, 600 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Lene Schneider-Kainer műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 71%-át teszi ki a 38% katalógusból.