Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Levi Wells Prentice oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Levi Wells Prentice: statisztikai összefoglaló
A Apples tumbling from a basket a(z) Levi Wells Prentice legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Cherries in a Basket és Landscape with Apple Tree. Összes megtekintés: 1 800 (700 művészprofil, 1 100 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 800 látogatás). Megfigyelt preferencia: Finom színtónusú (Színelnyomás), a látogatások 50%-e a 30% katalógushoz.
A(z) Levi Wells Prentice legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Levi Wells Prentice legnézttkész műve.
-
1
Apples tumbling from a basket
200 látogatás · 16,7%
-
2
Cherries in a Basket, 1895
100 látogatás · 8,3%
-
3
Landscape with Apple Tree, 1890
100 látogatás · 8,3%
-
4
White Birches of the Racquette [sie]
100 látogatás · 8,3%
-
5
Gooseberries, Plums, Pineapple and Cantaloupe, 1899
100 látogatás · 8,3%
-
6
Still LIfe with Strawberries, 1890
100 látogatás · 8,3%
-
7
Still LIfe with Bass Ale and Oysters
100 látogatás · 8,3%
-
8
A Portrait
100 látogatás · 8,3%
-
9
Tea, Cake and Strawberries
100 látogatás · 8,3%
-
10
Raspberry Bush
100 látogatás · 8,3%
Hány havi olvasószáma van a Levi Wells Prentice felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Levi Wells Prentice műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Levi Wells Prentice művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 50,0% | 66,7% |
| Lágy árnyékok | 26,0% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 10,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 6,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 46,0% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,0% | 25,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 51,3% | 66,7% |
| Sötét tónusú | 35,9% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 12,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 41,7% |
| Élénk | 16,0% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 16,7% |
| Lágy | 16,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 18,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 42,0% | 33,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 32,0% | 50,0% |
| Erős színegyüntetés | 48,0% | 41,7% |
| Egységes színpaletta | 4,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Levi Wells Prentice legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cherries in a Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Plums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherries and Raspberries in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Apple Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Bass Ale an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basket of Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moose River, Adirondacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples in a Tin Pail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Levi Wells Prentice olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Koreai | 100 | 100,0% |
Mennyi a Levi Wells Prentice napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Levi Wells Prentice: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Levi Wells Prentice-nak?
- Apples tumbling from a basket: 200 megtekintés, a megtekintések 17%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Levi Wells Prentice olvasótábora?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban (700 művészoldal, 1 100 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Levi Wells Prentice műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 50%-át teszi ki a 30% katalógusból.